Usługi profesjonalne

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bestsellery

Nasz zespół specjalistów przeprowadzi Cię zarówno przez procesy handlowe, jak i techniczne. Na każdym etapie projektu, począwszy od pre-sales aż do post-sales możesz liczyć na fachowe doradztwo z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.
Na etapie pre-sales nasze usługi obejmują przede wszystkim dobór rozwiązań i urządzeń. Na życzenie przeprowadzimy demonstrację i testy, jak i przygotujemy dokumentację techniczną i produktową. Na każdym etapie wsparcia możemy przeprowadzić szkolenia, również certyfikacyjne, zarówno dla partnerów, jak i klientów końcowych. Nasza baza webinarów sukcesywnie się powiększa, a każda z marek w naszej ofercie została omówiona w trakcie spotkań on-line. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, a znaczną część naszych webinarów udostępniamy na naszym kanale na You Tube – znajdują się tam między innymi materiały szczegółowo omawiające rozwiązania QNAP, Synology czy Nakivo. Nad etapem wdrożenia czuwa nasz zespół doświadczonych inżynierów, którzy systematycznie podnoszą swoje kompetencje i rozszerzają zakres swojego wsparcia.
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?
Na etapie post-sales proponujemy wdrożenie rozwiązania pod klucz on-site i zdalnie, prekonfigurację urządzeń, audyty i przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej. Proponujemy również wsparcie techniczne dla partnerów i dla klientów końcowych, pakiety gwarancyjne oraz usługi serwisowe: NBD oraz On-site, autoryzowany gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń.

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.