Kategorie - zakładki

Planet FGSW-2622VHP
  • Numer katalogowy: FGSW-2622VHP
  • Kod EAN: 4711605283731
  • Producent: Planet
  • Warunki gwarancji: Producenta (36m)
  • Kod CN: 8517 62 00
W celu dokonania zakupu lub skorzystania z funkcji ofertownika zaloguj się lub zarejestruj w systemie B2B FEN.
Zaloguj się do systemu B2B

Planet FGSW-2622VHP niezarządzalny przełącznik 24-porty 10/100TX 802.3at PoE + 2-porty Gigabit TP/SFP Combo z wyśiwtlaczem LCD (300W)

Ekonomiczne rozwiązanie dla systemów CCTV

PLANET FGSW-2622VHP jest idealnym rozwiązaniem Power over Ethernet zapewniającym szybką instalację, monitorowanie statusu PoE w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednie rozwiązywanie problemów dzięki unikatowemu wyświetlaczowi LCD. Wyświetlacz LCD w łatwy i szybki sposób pokazuje najważniejsze stany poprawiając wydajność i jakość pracy bez konieczności korzystania z komputera lub oprogramowania.

FGSW-2622VHP wyposażony jest w porty 24 porty 10/100BASE-TX, z 30W interfejsami 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) i 2 interfejsy combo Gigabit TP / SFP z wewnętrznym systemem zasilania. Dzięki całkowitemu budżetowi PoE o mocy do 300W może być stosowany w najbardziej wymagających instalacjach CCTV.

Monitor LCD - Wykorzystanie PoE w czasie rzeczywistym i monitorowanie stany
Monitor LCD zainstalowany w  FGSW-2622VHP wyraźnie pokazuje ładowanie PoE dla każdego portu, całkowite zużycie energii oraz stan systemu PoE - przeciążenia, niskie napięcia i wysokie temperatury. Użytkownik jest w stanie uzyskać szczegółowe informacje na temat czasu rzeczywistego PoE bezpośrednio za pomocą urządzenia. Ponadto funkcja Power Control Budżet pomaga zapobiegać przeciążeniu budżetu mocy.

Zasilanie 802.3at PoE+ i VLAN
Wbudowany przełącznik DIP ma dwa tryby “Standard” i “VLAN”. FGSW-2622VHP w trybie “Standard” pracuje w standardzie IEEE 802.at/af PoE Switch. Tryb “VLAN” zapobiegania oddziaływaniu na siebie multiemisji lub emisji nadawanej przez kamerę IP.

Elastyczny i rozszerzalny dwukanałowy interfejs Uplink
FGSW-2622VHP dostarcza 2 ekstra interfejsy combo Gigabit TP/SFP 10/100/1000BASE-T RJ45, które można wykorzystać dowolnie do podłączenia rejestratora, NAS lub przesłać dane do dowolnego urządzania

Interfejsy SFP (Small Form-factor Pluggable) 1000BASE-SX/LX SFP pozwalają na przesył danych dna duże odległości. Dystans może wynosić od 550m do 2km (światłowód multi-mode), i aż do 10/20/30/40/50/60/70/120km (światłowód single-mode i WDM). To idealne rozwiązanie w centrach danych i punktach dystrybucyjnych.

Łatwa instalacja i podłączenie
Ponieważ transmisja danych i przesyłanie dużej mocy PoE są transmitowane przez kabel, FGSW-1822VHP może zmniejszyć potrzebę przedłużonych kabli i gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w miejscach niedostępnych. Pomaga obniżyć koszty instalacji i ją uprościć. Wszystkie interfejsy miedziane RJ45 z FGSW-2622VHP obsługują automatyczną negocjację 10/100Mbps i 10/100 /1000Mbps w celu optymalnego wykrywania prędkości przez kabel RJ45 kategorii 6, 5 lub 5e. Obsługuje on także standardowe auto MDI / MDI-X.

Specyfikacja techniczna
Porty 802.3af/802.3at 24
10/100BASE-TX MDI/MDIX 24
Porty 10/100/1000BASE-T MDI/MDIX 2 (Combo)
1000BASE-X SFP/mini-GBIC 2 (Combo)
Przełącznik DIP tryb 'Standard"/ Tryb "VLAN"
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Przełączanie 8.8Gbps/bez blokowania
Przepustowość@64 bytes 6.54Mpps@64bytes
Tabela adresów MAC 4K wejść
Maksymalny rozmiar ramki 1536 bytes
Kontrola przepływu IEEE 802.3x pause frame dla full-duplex; back pressure dla half-duplex
LED System:
Zasilanie (Zielony)
10/100BASE-TX RJ45:
10/100Mbps LNK/ACT (Zielony)
PoE-in-Use (Pomarańczowy)
10/100/1000BASE-T RJ45/SFP:
LNK/ACT (Zielony)
100/1000 (Zielony)
Wyświetlacz LCD ■ Budżet PoE
■ Wykorzystanie PoE
■ Wykorzystanie PoE na port
■ PD ochorna przed zbyt niskim/zbyt wysokim napięciem
■ Short-circuit protection(SCP)
■ alarm za niskie, za wysokie napięcie
Odświerza status PoE co 10 sekund
Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.) 233 x 440 x 44 mm (wysokość 1U)
Obudowa Metalowa
Waga 3.3kg
Wymagania zasilania AC 100~240V, 50/60Hz, 5A maks.
Pobór mocy/BTU Max. 330 watts/1125 BTU
Wentylatory 2
Ochrona ESD Kontaktowa ±4KV DC
Wyładowania atmosferyczne  ±6KV DC
Ochrona przed przepięciem ±4KV
Power over Ethernet
Standard PoE IEEE 802.3af Power over Ethernet/PSE
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus/PSE
Rodzaj zasilania PoE End-span
Zasilanie PoE Per port 54V DC, 300mA. max. 15.4 watts (IEEE 802.3af)
Per port 54V DC, 600mA. max. 30 watts (IEEE 802.3at)
Oznaczenie PINów zasilających 1/2(+), 3/6(-)
Budżet PoE 300W
Spełniane standardy
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Spełaniane standardy IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000BASE-T
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3x flow control and back pressure
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
Środowiskowe
Praca Temperatura: 0 ~ 50 stopni C
Wilgotność wzglęna: 5 ~ 95% (bez kondensacji)
Przechowywanie Temperatura: -10 ~ 70 stopni C
Wilgotność wzglęna: 5 ~ 95% (bez kondensacji)



Facebook