Unitek przedłużacz RJ-45 (8P8C) M-F Cat 6 STP 1 m

  • Numer katalogowy : C1896BK-1M
  • Kod EAN : 4894160046901
  • Kod CN : 8544 42 10
Opis produktu

Opis produktu

 

Nie rezygnuj z połączenia przewodowego przez krótki kabel Ethernet!

Przedłużacz RJ-45 to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie w przypadku posiadania zbyt krótkich przewodów sieciowych w domu lub biurze. Doskonale sprawdzi się przy podłączeniu routera, modemu czy drukarki sieciowej do laptopa, czy PC. Szybkie i stabilne połączenie gwarantuje transfer do 1Gb/s w paśmie 250 MHz. Przedłużacz dostępny w kilku długościach:  0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m oraz 5 m – wybierz idealny do twoich potrzeb!

Krótki, półmetrowy przedłużacz RJ45 wiele osób stosuje jako zabezpieczenie oryginalnego portu w laptopie, aby ograniczyć "wyrabianie się" portów w drogim sprzęcie.

C1896BK-1M | Unitek przedłużacz RJ-45 (8P8C)

Najwyższa jakość wykonania

Dzięki budowie STP (Shielded Twisted Pair) kabel sieciowy otoczony jest zewnętrzną osłoną, pomagającą jeszcze bardziej zredukować zakłócenia elektromagnetyczne i radiowe. Jakość połączenia gwarantują również pozłacane styki złącza Ethernet RJ45 oraz przewody wykonane z czystej miedzi. Obudowa kabla wykonana z PCV chroni wewnętrzne przewody przed potencjalnym uszkodzeniem. Dzięki zabezpieczeniu zatrzasku nie musisz martwić się o niechciane zaczepienia.

Przedłużacz 1m

Jakość gwarantowana

Wszystkie produkty marki Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).

Najważniejsze cechy

  • Przedłużacz Ethernet RJ45
  • Długość 1 m
  • Cat 6 - umożliwia transfer 1 Gbps, najpopularniejszy obecnie standard kabla ethernet

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Unitek
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Inni kupili również

Inni kupili również