Zyxel LTE3301-PLUS-EUZNN1F

  • Numer katalogowy : LTE3301-PLUS-EUZNN1F
  • Kod EAN : 4718937624850
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

Podnieś poziom swojej firmy

 

Szukasz nieprzerwanego połączenia z Internetem?

LTE3301-PLUS jest wyposażony w 4G LTE-A i Gigabit Ethernet dual-WAN, co zapewnia nieprzerwane połączenie. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm, firm domowych lub firm rozpoczynających działalność, które chcą zapewnić nieprzerwane połączenie z Internetem do użytku służbowego lub domowego, zastępując lub wspierając istniejące usługi szerokopasmowe.

 

stabilne i szybkie połączenie z internetem w firmie

 

Czujesz potrzebę szybkości?

Korzystaj z najlepszej technologii Cat.6 4G LTE-A o szybkości transmisji danych do 300 Mb/s. Urządzenie wyposażono w dwie zewnętrzne anteny LTE/3G z możliwością rozbudowy, które zwiększają odbiór sygnału. Zastosowano w nim również dwuzakresową, współbieżną sieć WiFi AC1200 2,4/5 GHz. Stabilne i szybkie połączenie WiFi umożliwia prowadzenie wideokonferencji z klientem lub strumieniowe odtwarzanie filmów 4K bez zacinania się.

 

 

Szukasz zabezpieczenia sieci firmowej?

Router LTE3301-PLUS jest wyposażony w funkcje zapory sieciowej i kontroli rodzicielskiej, które umożliwiają blokowanie nieodpowiednich i niebezpiecznych witryn. Ograniczenie dostępu według czasu i kategorii. LTE3301-PLUS chroni każde urządzenie w sieci firmowej przed programami typu adware, phishing, IP spoofing, atakami typu routing oraz innymi zagrożeniami zewnętrznymi!

 

 

Jak najlepiej wykorzystać możliwości sieci?

Podłącz starsze urządzenia sieciowe, takie jak komputery, drukarki, serwery NAS lub inne urządzenia do LTE3301-PLUS za pomocą jednego z 4 portów Ethernet. Dzięki obsłudze trybu mostu LTE3301-PLUS może bezproblemowo współpracować z wysokiej klasy punktami dostępowymi WiFi, bramami biznesowymi i innymi urządzeniami. Jego WiFi może być używane jako WiFi dla gości lub WiFi w biurze do współdzielenia z 32 urządzeniami jednocześnie poprzez szybkie zeskanowanie kodu QR. Podłącz więcej, udostępniaj więcej, bez wysiłku zaspokajaj potrzeby sieci firmowej przez cały dzień!

 

 

Chcesz zaoszczędzić pieniądze, czas i miejsce?

Uwolnij się od instalacji kablowej dzięki technologii bezprzewodowej 4G LTE-A. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej lokalizacji, w której występują słabe możliwości połączeń przewodowych. Oszczędzaj czas i pieniądze! Niewielkie rozmiary, oszczędność miejsca, trwałość i solidna konstrukcja sprawiają, że urządzenie zmieści się w każdej przestrzeni. Pozostawia niewielki ślad w domu lub biurze!

 

Estetyczny wygląd w kompaktowym wydaniu

 

Prosta konfiguracja i łatwe zarządzanie

Wystarczy włożyć kartę micro SIM, włączyć router i nawiązać połączenie. Podłącz się szybko dzięki naszemu prostemu 3-etapowemu plug-n-surf! Zaloguj się do naszej darmowej aplikacji mobilnej "Zyxel Air" lub skorzystaj z wbudowanego interfejsu graficznego na stronie internetowej. Oba rozwiązania oferują przyjemne i łatwe w obsłudze zarządzanie za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego!

 

Proste zarządzanie siecią poprzez aplikację mobilna Zyxel Air

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent ZYXEL
Gwarancja Producenta (24m)