Orico Przełącznik sygnału HDMI 2.0 4K, 3-in 1-out

{{$ctrl.previewActiveProduct.data.name}}

  • Numer katalogowy : HD-3H-GY-BP
  • Kod EAN : 6954301112884
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

Przełącznik HDMI Orico HD-3H-GY-BP to switcher HDMI, dzięki któremu podłączysz trzy urządzenia do jednego gniazda HDMI w telewizorze, projektorze lub monitorze. Dzięki temu nie musisz się już przejmować dostępnością gniazd HDMI – podłączenie przełącznika rozszerzy możliwości Twojego sprzętu. Korzystaj z kilku urządzeń podłączonych do jednego gniazda i przełączaj między nimi przy użyciu pilota!

Podłącz trzy konsole do jednego gniazda HDMI

PS5, Nintendo Switch a może Xbox? Zaraz, zaraz, ale po co wybierać? Przełącznik HDMI 3 na 1 umożliwia podłączenie trzech konsol lub innych urządzeń do jednego portu. Zobacz jakie to wygodne! Zapomnij o braku wolnych gniazd i ciesz się wygodą rozgrywki!

Przełączaj urządzenia przy użyciu pilota

Model HD-3H-GY-BP to przełącznik HDMI z pilotem z zasięgiem 10 m. Teraz wystarczy już tylko zaopatrzyć się w bezprzewodowe joysticki do podłączonych konsol i wygodnie rozsiąść się w fotelu. Pilot jest wygodny w obsłudze a ze względu na ergonomiczny kształt, doskonale leży w dłoni. Przycisk przełączania urządzeń znajdziesz również w górnej części obudowy urządzenia.

Inteligentne rozpoznawanie urządzeń źródłowych

Gdy nie wybierzesz źródła za pomocą pilota, switcher rozpoznaje, do których portów są podłączone urządzenia źródłowe i automatycznie przełącza się na odpowiednie źródło. Jeśli więc musisz go zamontować w trudno dostępnym miejscu, nadal możesz łatwo przełączać się między źródłami.

Zasilanie kablem micro USB

Micro USB to jeden z najpopularniejszych typów złączy USB, stosowany w urządzeniach elektronicznych takich jak tablety, aparaty czy właśnie rozdzielacze HDMI. Przełącznik HDMI 3 x 1 Orico zasilisz uniwersalnym kablem micro USB podłączonym do ładowarki czy komputera. Zapomnij o problemach związanych z szukaniem odpowiedniej końcówki – kabel micro USB znajdziesz w prawie każdym domu!

Standard HDMI 2.0

Switcher Orico obsługuje HDMI w standardzie HDMI 2.0, co umożliwia przesyłanie wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD z próbkowaniem 60 Hz i niższych rozdzielczości z próbkowaniem aż 120 Hz. Wysokie odświeżanie ma znaczenie dla graczy i mniej męczy wzrok podczas oglądania. HDMi 2.0 to także lepszy przesył dźwięku i  możliwość podłączenia kina domowego z dźwiękiem Dolby 7.1. Co ważne, przełącznik w pełni wspiera zabezpieczenia HDCP 2.2, które umożliwiają oglądanie seriali na popularnych platformach streamingowych.

Najwyższa jakość obrazu nawet przy długim kablu!

Jakość obrazu przesyłanego za pośrednictwem HDMI może być uzależniona od długości kabla i możliwości technicznych rozdzielnika. Przełącznik HDMI Orico HD-3H-GY-BP przesyła ostry jak brzytwa obraz nawet po długim kablu! Jeżeli rozdzielacz jest podłączony do telewizora na 5-metrowym kablu, a konsola na kablu o długości 1.5 m, to obraz może być wyświetlany w rozdzielczości UHD (3840×2160 4K60hz). Jeżeli rozdzielacz podłączymy na kablu o długości 15 metrów, to obraz wyświetlony zostanie w jakości Full HD!

Najważniejsze cechy:

  • Łączy 3 różne źródła obrazu z 1 wyświetlaczem
  • Łatwe przełączanie za pomocą pilota, przycisku na obudowie lub odłączania i podłączania urządzeń
  • Standard HDMI 2.0
  • Maksymalna rozdzielczość 4K @ 60 Hz

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Orico
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Materiał zewnętrzny: Aluminium
Obsługiwane technologie: Plug & Play
Standard Video: HDMI 2.0
Szerokość: 10.5 cm
W zestawie: Pilot
Przewód microUSB
Waga: 0.111 kg
Wysokość: 1.5 cm
Zintegrowany przewód: nie
Pozostałe
Długość przewodu: 1 m
Ilość portów: 5 szt
Ilość portów HDMI: 4 szt
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 100 szt
Maksymalna rozdzielczość: 4K
Rodzaj urządzenia: Przełącznik
Zastosowanie: Audio / Video
Video
Złącze 1: Port HDMI
Złącze 2: Port HDMI
Port microUSB
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700 

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.