Planet POE-165

  • Numer katalogowy : POE-165
  • Kod EAN : 4711605286336
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

Zaawansowane rozwiązanie sieciowe Multi-Gigabit i 802.3at PoE+

PLANET POE-165 to jednoportowy, 802.3at Power over Ethernet Injector o maksymalnej mocy wyjściowej do 30 W przez kable Ethernet. Jest również wyposażony w dwa miedziane interfejsy 10M/100M/1G/2.5G/5GBASE-T RJ45 do obsługi bardzo dużej ilości transmisji danych.

 

POE-165 dostarcza cyfrowe dane Ethernet wraz z zasilaniem DC przez skrętkę jako 30-watowy Power over Ethernet Injector, a podłączony ultra Power over Ethernet splitter POE-161S/162S rozdziela dane cyfrowe i zasilanie na trzy opcjonalne wyjścia (5V/12V/24V DC) w odległości do 100 metrów.

 

PoE o dużej mocy, bezpieczeństwo, stabilność i łatwość instalacji

Ponieważ zastosowania PoE rozszerzyły się z branży IT na użytkowników domowych, firma PLANET opracowała nowy jednoportowy injector PoE+, który spełnia wymagania zarówno branży IT, jak i użytkowników domowych, dotyczące odpowiednio dużej mocy wyjściowej i łatwej instalacji. 

 

POE-165 to naścienny, jednoportowy injector Gigabit 802.3at PoE+ z wewnętrznym zasilaczem w kompaktowej obudowie. POE-165 umożliwia jednoczesne przesyłanie danych i zasilania, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z jednego kabla Ethernet, aby łatwo zainstalować i wdrożyć kamerę IP, bezprzewodowy punkt dostępowy lub sieć telefonii VoIP w miejscach, w których trudno znaleźć gniazdo zasilania. 

 

 

Stanowi niedrogie, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie zasilania dla świadomych kosztów użytkowników biznesowych i domowych wdrażających sieci Power over Ethernet.

 

30-watowe zasilanie przez sieć Ethernet

Zasilanie PoE in-line zgodne ze standardem IEEE 802.3at/af Power over Ethernet Plus sprawia, że POE-165 może dostarczać dane Gigabit Ethernet i do 30 W mocy do zdalnych zasilanych urządzeń (PD) zgodnych ze standardem PoE za pośrednictwem jednego kabla Ethernet Cat.5E/6. POE-165 zapewnia większą elastyczność w zakresie wymagań dotyczących zasilania dla wszystkich rodzajów urządzeń zasilanych, przy zachowaniu przystępnych kosztów instalacji. Zaprojektowany specjalnie z myślą o urządzeniach sieciowych wymagających większej mocy, takich jak kamery szybkoobrotowe PTZ (pan, tilt, zoom), zewnętrzne AP o dużej mocy, może być zasilany i pracować normalnie za pomocą pojedynczego kabla UTP z injectorem zasilania POE-165. 

 

Konstrukcja typu "wszystko w jednym" i niewielkie rozmiary

Dzięki koncepcjom "Łatwa instalacja", "Plug and Play" oraz "Proste rozwiązywanie problemów" dla użytkowników biznesowych i domowych, POE-165 to uniwersalny, jednoportowy injector PoE+ z wewnętrznym zasilaczem. W kompaktowej obudowie POE-165 znajduje się jedno gniazdo wejściowe 100-240 V AC na przednim panelu, dwie diody LED (System POWER i PoE ACTIVE) na górnej stronie oraz dwa porty RJ45 (port POE i port LAN) na tylnym panelu. Wystarczy podłączyć kable Ethernet i przewód zasilający, a urządzenie POE-165 jest gotowe do jednoczesnego zapewnienia szybkiej komunikacji sieciowej i funkcji iniektora PoE+ o dużej mocy bez konieczności konfigurowania oprogramowania.

 

 

Szybka i łatwa instalacja okablowania w celu wdrożenia sieci PoE

Dzięki zgodności ze standardami 802.3af i 802.3at PoE+ urządzenie POE-165 umożliwia elastyczne rozmieszczanie urządzeń o standardowej i dużej mocy w celu jednoczesnego przesyłania danych i zasilania za pomocą jednego kabla Ethernet na odległość do 100 metrów.  Urządzenie POE-165 uwalnia zabezpieczające kamery IP i bezprzewodowe punkty dostępowe od ograniczeń związanych z lokalizacją gniazdek elektrycznych i dodatkowego okablowania AC. Pozwala to ograniczyć ilość kabli i wyeliminować konieczność umieszczania gniazdek elektrycznych na ścianie, suficie lub w innym trudno dostępnym miejscu, a przede wszystkim skraca czas instalacji. 

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Planet
Gwarancja Producenta (36m)

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.