Planet ICF-1900

  • Numer katalogowy : ICF-1900
  • Kod EAN : 4711605285674
  • Kod CN : 8517 18 00
Opis produktu

Opis produktu

Telefon wideokonferencyjny z 7-calowym ekranem dotykowym

Najważniejsze informacje

  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali z systemem operacyjnym Android 9.0
  • Opcjonalna kamera USB Plug and Play 1080p z możliwością prowadzenia rozmów wideo 720p 30fps H.264
  • Zgodność z IETE SIP z zabezpieczeniem warstwy transportowej
  • Do 20 linii SIP z 112 klawiszami jednoprzyciskowymi DSS
  • Zgodność z Dual Gigabit i IEEE 802.3af/at PoE
  • Wbudowany Bluetooth 4.2 i Wi-Fi 2.4G/5G
  • Wideband G.722 HD i kodek audio Opus z funkcją słuchawki i głośnomówiącą

Jako wysokiej klasy telefon konferencyjny SIP dla przedsiębiorstw z systemem operacyjnym Android 9.0, PLANET ICF-1900 zapewnia użytkownikom inteligentną i płynną obsługę dotykową.

ICF-1900 to 7-calowy kolorowy telefon konferencyjny SIP z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i opcjonalną kamerą USB 1080p. Ten najnowszy innowacyjny, zaawansowany kolorowy telefon multimedialny IP umożliwia wciągające rozmowy wideo przypominające te na żywo. Dzięki połączeniu technologii Android 9.0 OS i wzornictwa, obsługuje on większą kompatybilność i bardziej zaawansowane funkcje. Jego duży wyświetlacz i ruchome ikony na interfejsie zapewniają bezpośredni dostęp do często używanych funkcji i pełna klawiaturę dla większej wygody używania. Jego wysoka rozdzielczość sprawia, że wideokonferencje są bardzo praktyczne, wygodne i wysokiej jakości. 

20 linii SIP z 112 klawiszami DSS z jednym dotknięciem na 7-calowym kolorowym ekranie dotykowym, wbudowany Bluetooth 4.2 i 2.4G/5G bezprzewodowy sprawiają, że codzienna komunikacja jest prostsza. Dopasowując się do opcjonalnej kamery USB 1080p, ICF-1900 może zapewnić doskonały dźwięk i obraz podczas grupowych konferencji.

W zestawie z aplikacjami audio i wideo, ICF-1900 jest łatwym w użyciu biznesowym wideotelefonem. Umożliwia intuicyjną nawigację jak smartfon z systemem Android 9.0 OS, aby prawidłowo obsługiwać każdą funkcję. Dzięki doskonałemu doświadczeniu użytkownika i bogatym funkcjom biznesowym, może pomóc w szybszym podejmowaniu decyzji, zwiększeniu kontaktu z klientem, skalowaniu ograniczonych zasobów i przyspieszeniu wprowadzania produktów na rynek. SOHO, przedsiębiorstwa, organizacje, itp. już go używają do kontroli kosztów i ponownego wynalezienia telefonu konferencyjnego SIP poprzez połączenie głosu, wideo i współpracy w jednym urządzeniu. To wysoce skalowalne rozwiązanie nadaje się do masowego wdrażania w przedsiębiorstwach, a w krótkim czasie wszyscy w organizacji natychmiast dostrzegą korzyści wynikające ze zwiększonej produktywności i wygodnej współpracy.

 

Wysokiej jakości kody G.722 HD i Opus Audio

ICF-1900 wyposażono w głośnik Harman Kardon, szerokopasmowy kodek G.722 HD i kodek audio Opus, których zarówno sprzętowe, jak i programowe funkcje HD (głośnik HD i kodek audio G.722) to następna generacja jakości głosu dla telefonii audio, dzięki czemu jakość głosu jest lepsza niż jakość standardowej telefonii cyfrowej i zbliża się do jakości rozmowy w pokoju. Głos HD jest transmitowany w zakresie częstotliwości audio od 50Hz do 7kHz lub wyższej przez linie telefoniczne, co skutkuje wyższą jakością głosu i wyraźniejszą komunikacją. ICF-1900 zapewnia użytkownikom najwyższej jakości dźwięk.

Bezpieczna, wysokiej jakości komunikacja VoIP

ICF-1900 może bez wysiłku zapewnić bezpieczną, płatną jakość głosu dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii QoS (Quality of Service) oraz 802.1p VLAN tagging. Używając głosu i danych, VLAN może łatwo oddzielić dane od głosu, zachowując najlepszą jakość.

Zgodność z normami i zwiększone bezpieczeństwo głosu

ICF-1900 obsługuje IETE Session Initiation Protocol 2.0 (RFC 3261) z Transport Layer Security dla łatwej integracji z ogólnym systemem voice over IP. Jednocześnie zapewnia on OpenVPN w celu zwiększenia bezpieczeństwa głosu. Sieć VPN jest tworzona poprzez ustanowienie wirtualnego połączenia punkt-punkt. Telefon konferencyjny SIP może w szerokim zakresie współpracować z urządzeniami dostarczanymi przez dostawców infrastruktury VoIP, umożliwiając im w ten sposób dostarczanie klientom lepszych usług wymiany multimediów.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Planet
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Waga: 1.364 kg

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.