Orico Obudowa na dysk HDD/SSD 2,5" USB-C 3.1 5Gbps

  • Numer katalogowy : 2520C3-BK-EP
  • Kod EAN : 6936761824699
  • Kod CN : 8471 80 00
Opis produktu

Opis produktu

obudowa 2,5 cala na usb-c

ORICO Obudowa na dysk HDD/SSD 2,5” USB-C 3.1 5Gbps

Uwolnij swoje dane

Obudowa Orico umożliwia błyskawiczny i bezpieczny transfer danych między dyskami HDD lub SSD a komputerem, telewizorem, routerem czy konsolą. Kieszeń jest kompatybilna z 2,5-calowymi dyskami 7 mm – 9,5 mm SATA wszystkich producentów.

Nie potrzebujesz narzędzi, aby zamontować swój dysk! Wystarczy, że wysuniesz górną pokrywę obudowy. Dzięki technologii Plug & Play nie jest wymagana konfiguracja ani instalacja sterowników. Cały proces trwa zaledwie klika sekund! Dyskretna dioda LED świeci światłem ciągłym, gdy dysk jest podłączony do komputera, a mruga podczas odczytu lub zapisu danych. Po 10 minutach bezczynności obudowa z dyskiem przechodzi w stn uśpienia.

W zestawie, poza obudową, zawarty jest kabel USB-C do USB-A o długości 30 cm, gąbeczka do umocowania dysku oraz skrócona instrukcja obsługi.

Doskonały design w zasięgu ręki

Nie musisz wybierać między wyglądem, a funkcjonalnością. Elegancki design i niewielkie wymiary (128 mm x 15 mm x 80 mm) sprawiają, że kieszeń na dysk wkomponuje się w każde środowisko pracy. Wytrzymała obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS. Wzmocnienie z pianki dodatkowo zabezpiecza dysk przed wstrząsami i przesunięciami. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuję pakiet systemów Multi-Safety obejmujący m. in. ochronę przez przepięciem, przetężeniem, zwarciem czy przegrzaniem.

Transmisja danych bez kompromisów

Port USB 3.1 pozwala na błyskawiczny transfer danych (do 5 Gbps) przy jednoczesnej kompatybilności z portami USB 2.0 oraz 1.1. Kieszeń obsługuje dyski o pojemności do 4 TB. Doskonałą wydajność zapewnia obsługa najnowszego protokołu UASP (USB Attached SCSI Protocol). Gwarantuje to zwiększenie transferu danych oraz mniejsze zużycie procesora.

Obudowa obsługuje standard SATA, natomiast nie jest kompatybilna z IDE – oznacza to, że użytkownicy co najmniej kilkunastoletnich dysków powinni upewnić się czy mają dysk z odpowiednim złączem (dyski z interfejsem SATA produkowane są od 2003 roku). Aktualnie dyski produkowane są zgodnie ze standardem SATA III, więc jako użytkownik nawet kilkuletniego sprzętu nie powinieneś mieć żadnego problemu z kompatybilnością z tym urządzeniem.

Obudowa dysku jest kompatybilna z systemami Windows, Mac OS oraz Linux.

Poznaj Orico

Założone w 2009 roku Orico należy do grupy nowoczesnych azjatyckich producentów, którzy wprowadzili japoński system zarządzania 5S. Stale prowadzi badania nad nowymi technologiami, aby tworzyć praktyczne urządzenia USB, ładujące, akcesoria mobilne, adaptery do dysków SSD i inne.

Firma nie zleca produkcji podwykonawcom, dzięki czemu kontroluje jakość produkcji na każdym etapie, od projektu po opakowanie. Połączenie technologii i przemyślanego designu pozwala użytkownikom cieszyć się akcesoriami przydatnymi w codziennym życiu w skomputeryzowanym świecie.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Orico
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Przepustowość: 5 Gbps
W zestawie: Gąbeczka z klejem do ustabilizowania dysku w obudowie
Przewód USB-A
Współpraca z systemami: Linux
MacOS
Windows
Zastosowanie: Transfer danych
Zintegrowany przewód: nie
Złącze wyjściowe: Port USB-C
Beznarzędziowa obsługa: tak
Obsługiwane technologie: Plug & Play
Sleep Mode
UASP
Materiał zewnętrzny: ABS
Kolor: Czarny
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Ilość portów: 1 szt
Ilość gniazd wyjściowych: 1 szt
Długość przewodu: 0.6 m
Szerokość: 8 cm
Wysokość: 1.3 cm
Głębokość: 13 cm
Pozostałe
Rodzaj urządzenia: Obudowa
Standard USB: USB SuperSpeed 5Gbps
Port USB: tak
Złącze 1: Port USB-C
Interfejs dysku: SATA
Ilość portów USB-C: 1 szt
Ilość obsługiwanych dysków: 1 szt
Format dysku: 2.5''
Inni kupili również

Inni kupili również