Orico Obudowa dysku HDD/SSD 2,5" USB-C 3.2 10Gbps

  • Numer katalogowy : 2518C3-G2-GY
  • Kod EAN : 6936761858021
  • Kod CN : 8473 30 90
Opis produktu

Opis produktu

Dwie obudowy w różnych kolorach, srebrna i ciemnoszara.

Najważniejsze informacje

  • Solidna obudowa z bardzo grubego aluminium
  • obudowa na dyski SATA III 2,5 cala
  • obsługa dysków do 4TB
  • port USB-C 3.1 Gen2
  • kieszeń kompatybilna z systemami Windows, Mac i Linux
  • w zestawie: kieszeń, śrubka, śrubokręt, przewód USB-C do USB-C 50 cm, przewód USB-C do USB-A 50 cm

Wykorzystaj potencjał dysku 2,5 cala

Szukasz sposobu na bezpieczne przechowywanie dużej ilości danych? Często przenosisz pliki między komputerem a nośnikami pamięci? Stwórz swoje przenośne centrum danych z dyskiem 2,5 cala i kieszenią od Orico. Takie połączenie gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo Twoich urządzeń, ale również superszybki transfer danych. Obudowa obsługuje 2,5-calowe dyski SATA III HDD, SSHD i SSD poniżej 9,5mm z pojemnością aż do 4TB.

Prosty montaż dysku

Montaż dysku w kieszeni jest bardzo prosty. Wystarczy, że wysuniesz aluminiową pokrywkę. Po włożeniu dysku do kieszeni pamiętaj o dokręceniu śrubki, którą znajdziesz w zestawie. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko niechcianych przesunięć.

Śrubokręt i dwie śrubki, które mocują dysk w obudowie.

Superszybki transfer danych

Twój dysk jest zamontowany w kieszeni? Teraz możesz rozpocząć swój transfer. Obudowa w standardzie USB 3.1 Gen2 pozwala na transfer do 10 Gbps. Takie parametry pozwalają na bardzo szybkie przesyłanie dużej ilości plików, na przykład ulubionych filmów czy zdjęć z wakacji. Obudowa łączy się z komputerem przez port USB-C.W zestawie znajdują się dwa przewody o długości 50 cm każdy – USB-C do USB-C i USB-C do USB-A.  Dodatkowe przyspieszenie zapewnia zastosowany protokół UASP. Dzięki temu możliwe jest kolejkowanie komend i wykonywanie kilku poleceń jednocześnie. Ma to duże znaczenie dla jakości i szybkości transferu.

Aluminiowa obudowa ma otwory, które odprowadzają ciepło.

Szeroka kompatybilność

Obudowa jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac i Linux. Do jej użycia nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie. Mechanizm Hot Swap pozwala na podłączanie i odłączanie obudowy bez konieczności ponownego uruchamiania całego systemu. Dzięki temu możesz w szybki sposób możesz przenosić swoje dane między dyskiem, a zdecydowaną większością dostępnych na rynku komputerów.

Obudowa na dysk 2,5

Praktyczny i elegancki design

Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa ABS i aluminium. Zastosowanie aluminium, poza względami estetycznymi, wiąże się jego bardzo dobrym przewodnictwem ciepła. Pracujące dyski szybko się nagrzewają, przez co bardzo ważne jest, aby wytworzone ciepło miało swoje ujście. Na skuteczne odprowadzanie ciepła wpływ mają również otwory umieszczone w podstawie obudowy. Kieszeń ma niewielkie wymiary (12,4 cm długości, 7,9 cm szerokości i zaledwie 1,5 cm wysokości). Aluminium w eleganckim kolorze gwiezdnej szarości pasuje wyglądam do nowoczesnej elektroniki.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Orico
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Przepustowość: 10 Gbps
W zestawie: Przewód USB-A
Przewód USB-C
Współpraca z systemami: Linux
MacOS
Windows
Zastosowanie: Transfer danych
Zintegrowany przewód: nie
Złącza wewnętrzne: SATA
Złącze wyjściowe: Port USB-C
Materiał zewnętrzny: ABS
Aluminium
Kolor: Szary
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Ilość portów: 1 szt
Długość przewodu: 0.5 m
Szerokość: 7.9 cm
Wysokość: 1.5 cm
Pozostałe
Rodzaj urządzenia: Obudowa
Standard USB: USB SuperSpeed 10Gbps
Interfejs dysku: SATA
Ilość portów USB-C: 1 szt
Ilość obsługiwanych dysków: 1 szt
Format dysku: 2.5''
Inni kupili również

Inni kupili również