Orico Adapter Bluetooth 5.0 USB-A czarny

  • Numer katalogowy : BTA-508-BK-BP
  • Kod EAN : 6954301166412
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

adabter bt 5.0 orico

ORICO Adapter Bluetooth 5.0 USB-A

Nowy poziom bezprzewodowego połączenia

Twój komputer nie obsługuje technologii Bluetooth? Z adapterem USB-A od Orico to nie problem! Ten niewielki odbiornik pozwala na połączenie się z urządzeniami Bluetooth w promieniu aż do 20 m. Takie rozwiązanie docenią użytkownicy bezprzewodowych peryferii jak klawiatur czy myszy. Adapter sprawdzi się również przy połączeniu z głośnikami, słuchawkami, padami gamingowymi czy drukarkami. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa ABS. Proces instalacji jest szybki i intuicyjny. Wystarczy podpiąć go do portu USB-A i zainstalować za swoim komputerze sterowniki do pobrania ze strony: https://orico.fen.pl/wsparcie-techniczne/.

biały adpater bluetooth

Odkryj moc Bluetooth 5.0

Adapter ze standardem Bluetooth 5.0 wyróżnia się błyskawiczną transmisją danych (aż do 5 Mbps). Pozwala to na dużo większy komfort pracy niż w przypadku korzystania z technologii Bluetooth 4.2, gdzie transfer to 1 Mbps. Umieszczony w adapterze chip RTL8761B charakteryzuje się wysoką wydajnością przy jednoczesnym niewielkim zużyciu prądu. Adapter Bluetooth 5.0 jest oczywiście kompatybilny wstecznie z urządzeniami ze starszą wersją Bluetooth. Adapter umożliwia ciągłe połączenie (np. podczas przesyłania dźwięku) oraz transfer plików między urządzeniami mobilnymi z Androidem. Połączenie audio działa w obu kierunkach — adapter jest kompatybilny z głośnikami, mikrofonami, oraz zestawami słuchawkowymi z mikrofonem.

Uwaga: Adapter nie wspiera transferu plików dla iPhone'a.

Wygoda użytkowania

Raz sparowane urządzenia Bluetooth są zapamiętywane i łączą się natychmiastowo, kiedy tego potrzebujesz.

Dwie wersje kolorystyczne

Model Orico BTA-5008-BK-BP jest zrobiony z czarnego tworzywa, ale jeśli bardziej przekonuje Cię biały minimalizm, mamy w ofercie również białą wersję tego produktu. Oba modele mają pozłacane złącze USB dla ochrony styków przed korozją i nieco stabilniejszego transferu.

Poznaj Orico

Założone w 2009 roku Orico należy do grupy nowoczesnych azjatyckich producentów, którzy wprowadzili japoński system zarządzania 5S. Stale prowadzi badania nad nowymi technologiami, aby tworzyć praktyczne urządzenia USB, ładujące, akcesoria mobilne, adaptery do dysków SSD i inne. Firma nie zleca produkcji podwykonawcom, dzięki czemu kontroluje jakość produkcji na każdym etapie, od projektu po opakowanie. Połączenie technologii i przemyślanego designu pozwala użytkownikom cieszyć się akcesoriami przydatnymi w codziennym życiu w skomputeryzowanym świecie.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Orico
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Dodatkowe informacje: Zasięg do 20 m
Kolor: Czarny
Materiał zewnętrzny: Tworzywo
Obsługiwane technologie: Bluetooth
Pozłacane końcówki: nie
Przepustowość: 5 Gbps
Waga: 0.008 kg
Współpraca z systemami: Linux
MacOS
Windows
Pozostałe
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 400 szt
Możliwość pracy dwukierunkowej: tak
Rodzaj urządzenia: Adapter / Konwerter
Zastosowanie: Transfer danych
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.