Dyski twarde

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bestsellery

Storage

Specjalizujemy się w doborze i dostarczaniu naszym Partnerom rozwiązań z zakresu storage, między innymi macierzy dyskowych i NAS-ów. Wśród współpracujących z nami producentów pojawiają się takie marki jak Synology, QNAP, Western Digital i Seagate. Dwie pierwsze marki są znane jako najwięksi globalni producenci NAS-ów.

Na każdym etapie wdrożenia projektu oferujemy wsparcie merytoryczne (m. in. OnSite, SLA, NBD) i handlowe. Naszą wiedzę o oferowanych produktach doceniają Partnerzy oraz uczestnicy naszych szkoleń. Wśród bogatej bazy naszych webinarów szczególną popularnością i uznaniem cieszyły się wszystkie edycje Wakacyjnych Warsztatów Synology.

Jesteśmy pierwszym w Polsce certyfikowanym ośrodkiem Synology Intensive Training z pełnym przekrojem specjalizacji. Nasza kadra ciągle podnosi swoje kwalifikacje, co pozwala na dostarczenie naszym Partnerom kompletnych, satysfakcjonujących rozwiązań.

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.