Akcesoria mobilne

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bestsellery

Akcesoria mobilne

Chcesz zacząć sprzedawać akcesoria komputerowe i mobilne, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy specjalistami w dystrybucji drobnej elektroniki! Wiemy, że jest to szczególnie dynamiczny rynek, dlatego współpracujemy z producentami, którzy doskonale znają najnowsze trendy. Oferujemy szeroką gamę produktów: przewody USB, ładowarki i stacje ładowania, powerbanki, HUB-y, przejściówki czy przedłużacze.

Dlaczego my?

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Unitek w Polsce. Portfolio tej marki zawiera szeroki zakres akcesoriów, a szczególnie dużą popularnością cieszą się przewody ładujące, kable światłowodowe HDMI czy wieloportowe stacje ładujące. Unitek ceniony jest za przemyślane rozwiązania jak np. przewody z kilkoma zakończeniami (Lightning, USB-C, microB), praktyczne HUB-y z portami USB, HDMI i RJ-45 w jednym czy stacje klonujące dla dysków HDD/SSD. Produkty Unitek w naszej ofercie podzieliliśmy na trzy linie: Basic, High i Pro. Każda z linii pozwala zarówno nam, jak i Partnerom, pomóc w kategoryzacji licznych produktów producenta.

Bogatą ofertę akcesoriów oferuje Orico. Marka łączy ze sobą atrakcyjne wzornictwo i przemyślane rozwiązania. Wśród cenionych przez klientów produktów znajdują się między innymi regulowane podstawki pod laptopy, wieloportowe ładowarki czy kieszenie na dyski HDD/SSD, SATA czy M.2. Orico posiada szeroką gamę przewodów ładujących, adapterów i elektronicznych gadżetów lifestylowych.

Dla użytkowników produktów Apple polecamy naszą ofertę produktów Belkin. Ta marka jest doskonale znana wszystkim miłośnikom produktów z jabłkiem. Belkin, jako jeden z nielicznych producentów, ściśle współpracuje z Apple. W ofercie znajdują się między innymi stacje ładujące, które pozwalają na jednoczesne ładowanie iPhone’a, iPodsy i Apple Watch, ładowarki MagSafe czy ultrawytrzymałe szkła ochronne na ekrany zarówno najnowszych, jak i starszych modeli smartfonów Apple.

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.