Akcesoria Apple

({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.model ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}}) ({{$ctrl.productsCount}} {{'productList.product ' + $ctrl.getPlural($ctrl.productsCount) | translate}})
Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bestsellery

Akcesoria Apple

Chcesz zacząć sprzedawać akcesoria komputerowe i mobilne, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy specjalistami w dystrybucji drobnej elektroniki! Wiemy, że jest to szczególnie dynamiczny rynek, dlatego współpracujemy z producentami, którzy doskonale znają najnowsze trendy.

Oferujemy szeroką gamę produktów: przewody USB, ładowarki i stacje ładowania, powerbanki, HUB-y, przejściówki czy przedłużacze. Dla użytkowników produktów Apple polecamy naszą ofertę produktów Belkin. Ta marka jest doskonale znana wszystkim miłośnikom produktów z jabłkiem. Belkin, jako jeden z nielicznych producentów, ściśle współpracuje z Apple.

W ofercie znajdują się między innymi stacje ładujące, które pozwalają na jednoczesne ładowanie iPhone’a, iPodsy i Apple Watch, ładowarki MagSafe czy ultrawytrzymałe szkła ochronne na ekrany zarówno najnowszych, jak i starszych modeli smartfonów Apple.

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.