Kategorie - zakładki

Gechic 1305H monitor on-lap 13,3" Full HD
  • Numer katalogowy: 1305HX01111
  • Kod EAN: 4718785841003
  • Warunki gwarancji: 12 miesięcy (12m)
  • Kod CN: 8544 42 10
W celu dokonania zakupu lub skorzystania z funkcji ofertownika zaloguj się lub zarejestruj w systemie B2B FEN.
Zaloguj się do systemu B2B

Pracujesz z drugim monitorem? Przenośny monitor - twój partner w pracy i wypoczynku
On-lap1305H marki Gechic to przenośny monitor z 13,3" Full HD, ultra cieńki (0,7cm), bardzo lekki i wyposażony w funkcjonalny Smart Cover, który nie tylko chroni ekran podczas podróży ale jest zarazem stojakiem, który ułatwia ustawienie monitora w pożądanej pozycji. Przy projektowaniu tego monitora twórcy postawili przed sobą 3 zadania:

  • aby był łatwy w przenoszeniu
  • miał doskonałe parametry obraz i mógł pracować zarówno w pionie jak i poziomie
  • aby cieszył oko i był funkcjonalny

 

Gechic On-lap 1305H to wspaniały partner w pracy i wypoczynku. Ma wyjścia audio, aby można było było pracować w ciszy (w słuchawkach) i jak i głośno cieszyć się muzyką po podłączeniu głośników. Monitor jest zasilany z portu USB komputera lub można go też zasilić z powerbanka lub zasilacza.


Przenośny pokój konferencyjny
Większość dokumentów, tabel i zestawień jest prezentowana w układzie pionowym, wyświetlanie ich na monitorze poziomo jest niewygodne i mało czytelne. Gechic 1305H może pracować zarówno w pionie jak i poziomie. Ma 2 wejścia HDMI zlokalizowane tak aby podłączenie w pionie i poziomie było maksymalnie proste. Do prezentacji i rozmów z klientami nie potrzebujesz już projektora - wystarczy Gechic 1305H.

Wyśmienite parametry obrazu
Monitor wyposażono w panel FFS z rozdzielczością 1920x1080, paletą 16.7M kolorów i jasnością 300cd - wszystko to sprawia że obraz jest krystalicznie czysty, jasny a kolory żywe bardziej niż w rzeczywistości. Monitor wykończono powłoką antyodblaskową. Producent oferuje bogate spektrum ustawień OSD - włącznie z regulowaniem ustawień RGB. Oferuje też szereg dodatkowych funkcji jak: Auto Power OFF, Overscan Mode, Power Button Lock i inne.

Wygoda użycia
Monitor podłączamy dzięki złączu HDMI - ma to tę zaletę, że podłączyć do niego będziemy mogli nie tylko komputer ale także konsolę, kamerę a nawet przenośny odtwarzacz Blue-ray. Do jego funkcjonowania nie potrzebujemy instalacji żadnego oprogramowania - działa jak każdy monitor.   Na wyposażeniu dostajemy wygodny Smart Cover, który nie tylko chroni ale także ułatwia jego ustawienie. Kąt nachylenia monitora możemy regulować w przedziale 40-80 stopni. Gechic 1305H jest ultra cieńki (0,7-0,9mm), bardzo lekki (685g) i ... ładny. Nie tylko łatwo ale także ładnie się nosi.

Dane techniczne dostępne w linku poniżej

http://download.fen.pl/On-Lap_1305H_datasheet-preliminary.pdf

 

Facebook