Przewód USB-C na USB-C 5Gbps 4K 60Hz 20V/5A 2m

{{$ctrl.previewActiveProduct.data.name}}

  • Numer katalogowy : C14091ABK
  • Kod EAN : 4894160046307
  • Kod CN : 8544 42 10
Opis produktu

Opis produktu

Kabel USB typ C

Długi przewód USB-C, który umożliwia bardzo szybki transfer danych 5 Gbit na sekundę, video 4K@60 Hz i zasilanie Power Delivery z mocą nawet 100 W. Wtyki USB-C pasują do nowoczesnych ultrabooków, nowych smartfonów i szybkich dysków zewnętrznych oraz monitorów przenośnych i stacjonarnych.

Możliwości USB typu C

Kabel USB jest zgodny ze specyfikacją USB SuperSpeed 3.1 Gen 1, co oznacza możliwość przesyłania danych z przepustowością 5 Gbit na sekundę. Z takimi możliwościami synchronizowanie plików w urządzeniach, kopiowanie dysku czy zdjęć trwa dosłownie moment, a ponadto przewód może służyć jako doskonały kabel do video.

cechy długiego kabla usb

Kabel USB-C do monitora

Dwumetrowy przewód USB-C na co dzień sprawdzi się jako elegancki przewód łączący komputer (np. MacBook Pro 2019) z monitorem 4K, a na wyjazdach do podłączenia smartfona (np. Samsung Galaxy) lub tabletu do hotelowego telewizora. Obraz w rozdzielczości 4K lub 2K przy próbkowaniu 60 Hz w niczym nie ustępuje jakości tym przesyłanym przez kabel HDMI czy DisplayPort. Aby skorzystać z tej opcji, port USB-C w urządzeniu musi obsługiwać Display Alt Mode lub być kompatybilny z Thunderbolt 3.

Szybkie ładowanie

Z tym kablem w pełni wykorzystasz możliwości swoich urządzeń z Quick Charge 3.0 i wyższym. Przewodzi prąd o mocy 20 V/ 5 A, co w praktyce oznacza naładowanie standardowego smartfona do 50% w zaledwie 15 minut. Kabel z USB-C po obu stronach nadaje się do używania z mocnymi ładowarkami z Power Delivery. Ta technologia umożliwia ładowanie i zasilanie laptopa z mocą nawet 100 W z użyciem małej, uniwersalnej ładowarki zamiast dużego zasilacza.

Solidne wykonanie

Wtyki przewodu zamknięto w solidnych aluminiowych obudowach. Wewnątrz nich zamontowano chip E-MARK, który jest niezbędny w tak mocnych przewodach i odpowiada za dobranie odpowiednich parametrów prądu. Ładowanie i synchronizacja są szybkie, stabilne i przede wszystkim bezpieczne. 

Jakość gwarantowana

Wszystkie produkty marki Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).

Najważniejsze cechy:

  • Maksymalna moc ładowania: 100 W Power Delivery
  • Kabel type-c, 2 metry, aluminiowe końcówki
  • Specyfikacja USB 3.1 Gen 1
  • Video 4K @ 60 Hz

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Unitek
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Kolor: Czarny
Materiał zewnętrzny: Aluminium
Moc (W): 100 W
Pozłacane końcówki: nie
Przepustowość: 10 Gbps
Szerokość: 200 cm
Waga: 0.11 kg
Pozostałe
Długość przewodu: 2 m
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 100 szt
Linia produktu: High
Maksymalna rozdzielczość: 4K
Możliwość pracy dwukierunkowej: tak
Oplot: nie
Przewód płaski: nie
Rodzaj urządzenia: Przewód
Standard USB: USB 10Gbps
Zastosowanie: Transfer danych
Zasilanie / ładowanie
Złącze 1: Wtyk USB-C
Złącze 2: Wtyk USB-C
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700 

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.