Przewód USB-C na USB-C 10Gbps 4K 60Hz 20V/5A

  • Numer katalogowy : C14082ABK
  • Kod EAN : 4894160044822
  • Kod CN : 8544 42 10
Opis produktu

Opis produktu

 

Przewód USB-C w standardzie USB 3.1 Gen 2 umożliwia oszałamiająco szybki transfer danych 10 Gbit na sekundę, video 4K@60 Hz i zasilanie Power Delivery z mocą nawet 100 W. Wtyki USB-C pasują do nowoczesnych ultrabooków, nowych smartfonów i szybkich dysków zewnętrznych.

USB SuperSpeed +

Standard USB 3.1 Gen 2 umożliwia przesyłanie danych z prędkością 10 Gbps, czyli najszybciej spośród USB dostępnych obecnie na rynku. Z taką przepustowością synchronizowanie plików w urządzeniach, kopiowanie dysku czy zdjęć trwa dosłownie moment, a ponadto przewód może służyć jako doskonały kabel do video.

Przewód usb-c 10Gbps aluminiowy wtyk

Video 4K@60Hz

Na co dzień sprawdzi się jako elegancki przewód łączący komputer (np. MacBook Pro 2019) z monitorem 4K, a na wyjazdach – czy to służbowych czy prywatnych – do podłączenia smartfona lub tabletu do telewizora. Obraz w rozdzielczości 4K lub 2K przy próbkowaniu 60 Hz w niczym nie ustępuje jakości tym przesyłanym przez kabel HDMI czy DisplayPort. Aby skorzystać z tej opcji port USB-C w urządzeniu musi obsługiwać Display Alt Mode lub być kompatybilny z Thunderbolt 3.

Kot brytyjski na ekranie wyświetlacza z kablem USB-C

Szybkie ładowanie

Z tym kablem w pełni wykorzystasz możliwości swoich urządzeń z Quick Charge 3.0 i wyższym. Przewodzi prąd o mocy 20 V/ 5 A, co w praktyce oznacza naładowanie standardowego smartfona do 50% w zaledwie 15 minut.

Dzięki technologii Power Delivery przy użyciu odpowiednio mocnej ładowarki przewód nie tylko podtrzyma przy życiu laptopa podczas pracy, ale także naładuje go na zapas.

Solidne wykonanie

Wtyki przewodu zamknięto w solidnych aluminiowych obudowach, a wewnątrz zamontowano chip E-MARK, który jest niezbędny w tak mocnych przewodach i jest odpowiedzialny za dobranie parametrów ładowania odpowiednich do urządzenia. Ładowanie i synchronizacja są szybkie, stabilne i przede wszystkim bezpieczne. 

Jakość gwarantowana

Wszystkie produkty marki Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).

Najważniejsze cechy:

  • 1 metr, aluminiowe końcówki
  • Ładowanie Power Delivery 100 W
  • Specyfikacja USB 3.1 Gen 2
  • Video 4K przy próbkowaniu 60 Hz

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Unitek
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Kolor: Czarny
Materiał zewnętrzny: Aluminium
Moc (W): 100 W
Pozłacane końcówki: nie
Przepustowość: 10 Gbps
Pozostałe
Długość przewodu: 1 m
Możliwość pracy dwukierunkowej: tak
Oplot: nie
Przewód płaski: nie
Rodzaj urządzenia: Przewód
Standard USB: USB SuperSpeed 10Gbps
Zastosowanie: Transfer danych
Zasilanie / ładowanie
Złącze 1: Wtyk USB-C
Złącze 2: Wtyk USB-C
Inni kupili również

Inni kupili również