QNAP TS-233 PROMOCJA

 • Numer katalogowy : TS-233
 • Kod EAN : 4711103080597
 • Kod CN : 8471 50 00
Opis produktu

Opis produktu

Uruchom swoją osobistą pamięć masową w chmurze i przy użyciu urządzenia TS-233 korzystaj z łatwego dostępu do plików, udostępniania i synchronizacji. Urządzenie TS-233 — zaprojektowane, aby usprawnić współpracę i zwiększyć wydajność pracy zdalnej — zapewnia również bogatą ofertę aplikacji multimedialnych i stanowi kompletny portal domowej rozrywki.

 
 • Scentralizowane zarządzanie multimediami

  Centralne przechowywanie zdjęć, muzyki i filmów; łatwe przeglądanie, organizowanie i udostępnianie plików multimedialnych.

 • Wykrywanie obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję

  Dzięki wbudowanemu procesorowi NPU (ang. Neural network Processing Unit) urządzenie TS-233 zwiększa wydajność rozpoznawania twarzy i obiektów.

 • Domowe centrum rozrywki

  Model obsługuje technologię ARM NEON, która przyspiesza przetwarzanie wideo, zwiększając jakość rozrywki.

 • Bezpieczny zdalny dostęp

  myQNAPcloud umożliwia łatwy dostęp, zarządzanie i udostępnianie plików NAS przez Internet.

 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem przy użyciu migawek

  Funkcja zaawansowanej ochrony przy użyciu migawek pozwala chronić pliki i dane przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania.

 • Wszechstronne zarządzanie zabezpieczeniami

  Usługa pełni rolę bezpiecznej chmury prywatnej i obsługuje ochronę konta użytkownika, blokowanie adresów IP, weryfikację dwuetapową, szyfrowanie dostępu i wiele innych funkcji.

 

Minimalistyczny wygląd

Kompaktowy i elegancki TS-233 stawia na estetyczną, prostą konstrukcję, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w otoczenie domowe lub biurowe. Konstrukcja obejmuje również dyski twarde, które można zainstalować bez konieczności używania śrubokręta.

Efektywne chłodzenie

Urządzenie TS-233 jest niewielkich rozmiarów, a dzięki efektywnemu wentylatorowi zapewnia chłodzenie, wydajność i ciszę.

NAS z 64-bitowym, czterordzeniowym procesorem Cortex-A55 o taktowaniu 2,0 GHz do codziennego użytku i na potrzeby współpracy

Wyposażony w czterordzeniowy procesor ARM® Cortex-A55 o taktowaniu 2 GHz, wbudowaną pamięć RAM 2 GB, jeden port Gigabit LAN oraz obsługę dwóch dysków twardych SATA 6 Gb/s, model TS-233 zapewnia niezawodną wydajność odczytu/zapisu dla różnych zastosowań serwera NAS w domu i w firmie. Model TS-233 zapewnia funkcję szyfrowania z przyspieszeniem sprzętowym AES-NI 256 zarówno dla pełnych woluminów NAS, jak i folderów współdzielonych, zwiększając wydajność systemu i zabezpieczając poufne dane.

 

NPU przyspiesza zadania AI na urządzeniu. 1,3x szybsze rozpoznawanie obrazów.

Dzięki wbudowanemu procesorowi NPU (ang. Neural network Processing Unit) urządzenie TS-233 zwiększa wydajność QNAP AI Core (mechanizmu działającego w oparciu o sztuczną inteligencję) na potrzeby szybkiego rozpoznawania twarzy i obiektów.

Inteligentne zarządzanie zdjęciami QuMagie

Działająca w oparciu o sztuczną inteligencję aplikacja QuMagie, z inteligentnym rozpoznawaniem twarzy i obiektów, stanowi doskonałe rozwiązanie do zarządzania i udostępniania zdjęć. Obejmuje takie funkcje, jak przewijanie osi czasu, dostosowywane okładki folderów, wyświetlanie iOS® Live Photo, zaawansowane narzędzie do wyszukiwania i wiele innych.

QTS 5 — szybkość, niezawodność i łatwość użytkowania!

Model TS-233 jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, a zaktualizowane jądro systemu, zoptymalizowany interfejs użytkownika i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają całkiem nowy poziom użytkowania.

 • Inteligentniejszy. Sprawniejszy. Polubisz go.

  Poruszając się po systemie QTS 5 z pewnością zauważysz, jak duży nacisk został w nim położony na detale poprawiające jakość użytkowania. Docenisz płynniejsze działanie serwera NAS, wygodny interfejs graficzny i szybsze znajdowanie ulubionych aplikacji.

  Inteligentniejszy. Sprawniejszy. Polubisz go.
 • Zacznij od przewodnika

  Podczas pierwszej instalacji przewodnik przeprowadzi użytkownika przez proces konfiguracji. Z instrukcjami krok po kroku instalacja przebiega szybko i prosto.

  Zacznij od przewodnika
 • Płynny i szybki interfejs użytkownika

  Klikanie przycisków, przełączanie się między aplikacjami, rozwijanie i zwijanie okien — wszystkie czynności wykonuje się znacznie płynniej. Dodatkowo, pasek wyszukiwania w głównym menu pomaga znajdować szukane aplikacje.

  Płynny i szybki interfejs użytkownika

 

Łatwe w obsłudze kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych

Urządzenie TS-233 jest wszechstronne, jednak jego główną funkcją jest kompleksowa obsługa kopii zapasowych w celu ochrony plików i danych użytkownika. Dzięki regularnemu tworzeniu kopii zapasowych plików i zawartości urządzeń nie musisz się już nigdy więcej martwić o utratę danych.


Możesz tworzyć kopie zapasowe plików Windows®/Mac®

W przypadku systemu Windows®, zainstaluj NetBak Replicator, aby tworzyć kopie zapasowe danych z komputera na urządzeniu TS-233. W systemie macOS®, aby utworzyć kopie zapasowe plików na serwerze NAS, wystarczy skonfigurować wbudowaną aplikację Time Machine®.


Możesz tworzyć kopie zapasowe zdjęć na urządzeniach mobilnych

Zainstaluj aplikację mobilną Qfile lub QuMagie i włącz funkcję „automatycznego przekazywania”. Zdjęcia będą automatycznie przekazywane na urządzenie TS-233 zaraz po ich wykonaniu.


Możesz tworzyć kopie zapasowe danych na dyskach USB i zewnętrznych dyskach twardych

Wystarczy podłączyć urządzenie pamięci masowej do przedniego portu USB urządzenia TS-233 i nacisnąć przycisk szybkiego kopiowania, aby utworzyć kopie zapasowe wszystkich plików na serwerze NAS.


Twórz kopie zapasowe danych na dysku Google Drive™

Hybrid Backup Sync umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych plików i danych zapisanych na dysku Google Drive™ na urządzeniu TS-233, zapewniając oszczędność pieniędzy przy niższych kosztach magazynowania w chmurze.


Twórz kopie zapasowe plików NAS w chmurze

Hybrid Backup Sync obsługuje wszystkie ulubione usługi w chmurze publicznej, umożliwiając bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych lub synchronizację plików NAS w pamięci masowej w chmurze.


Twórz kopie zapasowe plików NAS w lokalizacjach zdalnych

Dzięki narzędziu Hybrid Backup Sync można w łatwy sposób tworzyć kopie zapasowe i synchronizować pliki i dane zapisane na urządzeniu TS-233 na zdalnym QNAP NAS lub serwerze na potrzeby zwiększonej ochrony danych.

Ochrona danych za pomocą migawek przed zagrożeniami ze strony oprogramowania ransomware

Migawki to zaawansowana metoda tworzenia kopii zapasowych, zazwyczaj zarezerwowana dla serwerów NAS zapewniających zaawansowane funkcje biznesowe. Firma QNAP zapewnia funkcję migawek standardowo we wszystkich swoich serwerach NAS – w tym w modelu TS-233. Funkcja migawek polega na rejestracji bieżącego stanu systemu, umożliwiając przywrócenie go do tego stanu w dowolnym momencie — co znacznie przyczynia się do zmniejszenia zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

 

Twórz na serwerze NAS kopie zapasowe danych zapisanych na komputerze

Pamiętaj zawsze o tworzeniu kopii zapasowych! Należy rutynowo (lub automatycznie) tworzyć kopie zapasowe plików i danych z komputerów na serwerze TS-233.

 

 

Migawki możesz wykonać w ciągu zaledwie kilku sekund

Niezwłocznie wykonaj migawki, aby zarejestrować bieżący stan systemu i danych. Możesz szybko przywrócić pliki i dane do poprzednio zarejestrowanego stanu, wybierając wersję migawki z określonego punktu czasowego.

 

 

Utwórz migawki

Popraw ochronę danych, tworząc kopie zapasowe migawek! Replikuj migawki w urządzeniu TS-233 na zdalny serwer NAS (Replikacja migawek) i kopiuj tylko wprowadzone zmiany. Funkcja ta pomaga zaoszczędzić czas i przepustowość. Można ją uruchamiać ręcznie lub zgodnie z harmonogramem.

 

 

Przywracaj dane przy użyciu funkcji migawek

Zawartość migawek można szybko przywracać na lokalny serwer NAS, można także przywracać tylko wybrane foldery i pliki na lokalny lub zdalny serwer NAS bądź do przestrzeni w chmurze. Możesz także wygodnie przeglądać i przywracać migawki po stronie klienta.

 

 

Możesz centralnie przechowywać i chronić swoje ogromne kolekcje multimediów

Urządzenie TS-233 to Twoja prywatna chmura do przechowywania filmów, obrazów wideo, zdjęć i plików, dostępna pod ręką z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.


Przestrzeń na kolekcję wideo

Aplikacja Music Station umożliwia gromadzenie i odtwarzanie bezstratnej muzyki, śpiewanie tekstów piosenek oraz udostępnianie albumów, list odtwarzania i folderów znajomym i rodzinie. Dzięki aplikacji mobilnej Qmusic masz na wyciągnięcie ręki całą muzykę świata.


Możliwość magazynowania wysokiej rozdzielczości obrazów wideo

Możesz centralnie gromadzić dzienniki GoPro, nagrania rodziny, znajomych i zwierząt domowych w aplikacji Video Station, a także łatwo udostępniać ulubione. Dzięki aplikacji mobilnej Qvideo możesz zabierać ze sobą na swoich urządzeniach mobilnych wszystkie swoje filmy.

Wyższa jakość obsługi multimediów

Model TS-233 obsługuje technologię ARM NEON, która przyspiesza przetwarzanie wideo, zapewniając wyższą jakość rozrywki. Można przesyłać strumieniowo pliki multimedialne z modelu TS-233 do urządzeń DLNA® i telewizorów przy użyciu popularnych urządzeń do strumieniowego przesyłania multimediów, takich jak Roku®, Apple TV® (przez Qmedia), Google Chromecast™ i Amazon Fire TV®.

 

Wskazówki, jak wydajniej wykorzystać dzień pracy

Dzięki szerokiej gamie niezwykłych aplikacji można łatwo uzyskać dostęp do plików z różnych urządzeń, błyskawicznie synchronizować pliki z plikami w urządzeniach znajomych lub współpracowników, szybko wyszukiwać określone pliki i automatycznie organizować dokumenty i pliki multimedialne. Można także mapować udostępniane foldery urządzenia TS-233 w formie dysków sieciowych na komputerach, dzięki czemu dostęp do plików NAS jest łatwy i intuicyjny. Model TS-233 pomaga zaoszczędzić czas, zapewniając jednocześnie większą wydajność i produktywność.

 • File Station

  Łatwe zarządzanie plikami zapisanymi na urządzeniu TS-233 przy użyciu działającej w oparciu o sieć Web aplikacji File Station. Towarzysząca aplikacja mobilna Qfile także umożliwia dostęp do wszystkich plików na wyciągnięcie ręki, zapewniając kompletną usługę chmury osobistej, dostępną z dowolnego miejsca!

 • Qsync

  Qsync to doskonały zamiennik Dropbox®, umożliwiający synchronizację plików z plikami na komputerach i urządzeniach mobilnych należących do Twojej rodziny, przyjaciół, współpracowników i klientów.

 • Qfiling

  Organizacja i archiwizacja plików przy użyciu aplikacji Qfiling zapewnia oszczędność czasu. Wystarczy uporządkować pliki według kategorii i skonfigurować harmonogram, a aplikacja Qfiling będzie pliki automatycznie organizować i archiwizować.

 

Dostęp do serwera NAS z dowolnego miejsca na świecie

Usługa myQNAPcloud zapewnia szybki i łatwy zdalny dostęp do urządzenia TS-233, umożliwiając nieprzerwane połączenie bez potrzeby konfiguracji złożonych ustawień sieciowych. Dzięki usłudze myQNAPcloud Link Twoje urządzenie TS-233 ma zapewnioną unikalną nazwę domeny i będzie się automatycznie łączyło przy użyciu najlepszej metody w oparciu o dane środowisko sieciowe.

Chroń dane dzięki lepszym zabezpieczeniom

Urządzenie TS-233 zapewnia zaawansowane ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, a jednocześnie łatwą konfigurację i obsługę. Oprócz funkcji blokowania adresów IP i łączności HTTPS, dostępnych jest wiele aplikacji, które zapewniają optymalny poziom ochrony NAS przed zagrożeniami takimi jak złośliwe oprogramowanie i ataki hakerów.

 • Weryfikacja 2-etapowa

  Po aktywacji każdy kto zaloguje się na TS-233 musi wprowadzić jednorazowy kod weryfikacyjny po podaniu swojej nazwy użytkownika i hasła.

 • Zaawansowane uprawnienia do folderów

  Możesz łatwo zarządzać uprawnieniami do folderów, wprowadzając ustawienia odczytu, odczytu/zapisu i odrzucanie dostępu poszczególnych użytkowników do każdego folderu i podfolderu.

 • Ochrona QuFirewall

  Obsługuje protokół IPv6, listy dostępu zapory i filtrowanie GeoIP w celu ograniczenia dostępu w zależności od lokalizacji geograficznej, aby zwiększyć bezpieczeństwo sieci NAS.

 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki QVPN

  Wirtualna sieć prywatna (VPN) umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń w celu uzyskania dostępu do zasobów sieciowych i usług z użyciem sieci publicznej. Sieć QVPN obsługuje tworzenie klienta VPN, korzystanie z modelu TS-233 jako serwera VPN oraz usługę WireGuard® VPN z łatwym w obsłudze interfejsem do konfigurowania bezpiecznego połączenia.

 • Security Counselor

  Portal bezpieczeństwa modelu TS-233, służący do sprawdzania słabych punktów i otrzymywania zaleceń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa NAS. Zawiera on także oprogramowanie antywirusowe i program do usuwania złośliwego oprogramowania.

Aplikacje kontenerów-hostów

Jeśli interesują Cię informacje o aplikacji Docker lub hobbystycznie zajmujesz się programowaniem — Container Station na urządzeniu TS-233 łączy w sobie technologie LXD i lekkiej wirtualizacji Docker®, pozwalając na uruchamianie wszelkiego rodzaju samodzielnych aplikacji. Możesz pobierać aplikacje z wbudowanego Docker Hub®, w tym popularne i w pełni skonfigurowane aplikacje, a następnie wdrażać je jednym kliknięciem. Od inteligentnych domów po aplikacje multimedialne — możesz wykorzystać swoją kreatywność i wprowadzić w życie aplikacje kontenerowe.

Oprócz Container Station, w App Center dostępnych jest więcej aplikacji (w tym narzędzia do tworzenia kopii zapasowych/synchronizacji, zarządzania zawartością, komunikacji, pobierania i rozrywki). Wystarczy kliknąć i zainstalować na żądanie, aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność posiadanego urządzenia TS-233.

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

QNAP zapewnia łatwe w obsłudze i ekonomiczne rozwiązania pozwalające zwiększyć pojemność pamięci masowej NAS.


Przyłącz moduły rozszerzające QNAP

Podłącz moduły rozszerzające do urządzenia TS-233 i zarządzaj rozszerzeniem pamięci NAS za pośrednictwem łatwej w obsłudze aplikacji Menedżer pamięci masowej i migawek.


Montowanie pamięci masowej w chmurze lub na zdalnych serwerach plików

Zamontuj pamięć masową w chmurze lub na zdalnych serwerach plików, aby zwiększyć pojemność TS-233, jednocześnie centralnie zarządzając plikami na serwerze NAS, w pamięci w chmurze i urządzeniach zdalnych.


Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS w większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.


Możliwość zwiększania pojemności pamięci RAID

Dzięki wymianie dysków o mniejszej pojemności na dyski o większej pojemności podczas pracy, serwer NAS może rosnąć wraz z liczbą Twoich plików i kolekcji multimediów.

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Urządzenie TS-233 oferuje App Center, zawierający bogate w funkcje aplikacje, co pozwala zwiększyć potencjał urządzenia NAS!


QmailAgent

Scentralizuj wiele kont poczty e-mail — dzięki czemu zarządzanie nimi i tworzenie ich kopii zapasowych jest niezwykle proste.


Qcontactz

Centralnie zarządzaj wszystkimi kontaktami, importuj kontakty z Google™, importuj/eksportuj informacje kontaktowe za pomocą plików CSV lub vCard i korzystaj z zawsze dostępnej bazy danych kontaktów online.


Qmiix

Platforma integracyjna jako usługa (iPaaS), która umożliwia połączenie aplikacji i urządzeń za pośrednictwem QNAP NAS w celu zautomatyzowania codziennych zadań i zwiększenia wydajności.


Centrum powiadomień

Konsoliduje wszystkie zdarzenia, alerty i powiadomienia w systemie w celu zapewnienia sprawnego i łatwego zarządzania NAS, oferując użytkownikowi nieustanny dostęp do aktualnych informacji o stanie NAS.

Możesz przedłużyć gwarancję na sprzęt do 5 lat

Model TS-233 jest objęty 2-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Możesz także wykupić przedłużenie okresu ważności gwarancji do 5 lat.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent QNAP
Gwarancja Producenta (24m)
Pozostałe
Ilość obsługiwanych dysków: 2 szt
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt
Ilość zatok: 2 szt
Rodzaj obudowy: Tower
Rodzaj procesora: ARM
Rodzaj urządzenia: NAS
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.