Unitek Y-3027 st dok. DUAL HDD USB 3.1 klonowanie

  • Numer katalogowy : Y-3027
  • Kod EAN : 4894160017680
  • Kod CN : 8473 30 80
Opis produktu

Opis produktu

 

Stacja dokująca Y-3027 pozwala na szybkie podłączenie dysków do komputera. Podłączona do komputera za pośrednictwem portu USB3.1 umożliwia transfer danych z prędkością do 10 Gbps. Wyposażona jest w 2 zatoki do dysków.  Można do niej podłączać wszystkie rodzaje dysków SATA: 2,5", 3,5", talerzowe, SSD - o wszelkich pojemnościach. Zaprojektowana została do pracy z dyskami o dużej pojemności. 

Błyskawiczne przetwarzanie danych

Jest idealnym urządzeniem dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do danych oraz narzędzia do szybkiego ich przetwarzania i powielania w takich procesach jak produkcja materiałów video i backup. Jest też wygodnym rozwiązaniem przy aplikacjach wymagających częstej zmiany dysków - łatwość ich instalacji zmniejsza ryzyko awarii.

Przycisk stacji dokującej Unitek Y-3027

Ultraszybki transfer

Stacja umożliwia proste tworzenie kopii danych pomiędzy dyskami, w trybie offline, poprzez naciśnięcie przycisku na obudowie. Klonowanie offline odbywa się bez udziału komputera z prędkością do 550 MB/s. Bardzo szybka: skopiowanie 128GB danych pomiędzy dyskami SSD zajmuje około 4 minut i 15 sekund. Diody sygnalizacyjne znajdujące się na froncie stacji informują o postępie oraz zakończeniu procesu. Na obu dyskach jednocześnie mogą być przeprowadzane operacje odczytu i zapisu danych.

Urządzenie stanowi ciekawe rozwiązanie dla małych firm chcących archiwizować swoje dane komputerowe nie inwestując w kosztowne rozwiązanie NAS.

Stacja Y-3027 jest także odtwarzaczem video - po podłączeniu bezpośrednio do telewizora można usiąść wygodnie na kanapie i oglądać.

Stacja dokująca jako telewizor

Solidne wykonanie

Wykonana z aluminium, świetnie prezentuje się na każdym biurku, szczególnie jeśli obok niej stoi aluminiowy ultrabook.  Aby stała stabilnie od spodu wyposażono ją w gumowe nóżki, a w zestawie dołożono przykrywkę chroniącą przed kurzem gdy nie jest używana.  Po prostu zadbano o każdy detal.

Jakość gwarantowana

Wszystkie produkty marki Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Unitek
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Kolor: Szary
Materiał zewnętrzny: Aluminium
Tworzywo
Obsługiwane technologie: Klonowanie dysku bez użycia komputera
Plug & Play
UASP
Przepustowość: 5 Gbps
W zestawie: Przewód USB-A
Zasilacz
Współpraca z systemami: Linux
MacOS
Windows
Zintegrowany przewód: nie
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Ilość portów: 2 szt
Szerokość: 14.7 cm
Wysokość: 1.5 cm
Głębokość: 11.4 cm
Pozostałe
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt
Rodzaj urządzenia: Mostek / Stacja dokująca
Standard USB: USB SuperSpeed 5Gbps
Złącze 1: Port USB-C
Interfejs dysku: SATA
Ilość portów USB-C: 1 szt
Ilość obsługiwanych dysków: 2 szt
Format dysku: 2.5''
3.5''
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.