Zyxel NR5101-EUZNN1F

 • Numer katalogowy : NR5101-EUZNN1F
 • Kod EAN : 4718937624911
 • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

 

Przygotuj się, 5G już jest! Nadszedł czas, aby wprowadzić 5G w życie.
Przejmij kontrolę! Fajne rzeczy dzieją się, gdy po prostu działasz!

 

 

Szybkość, kamień węgielny życia w przyszłości

Sieć 5G oferuje możliwość udostępnienia dodatkowych funkcji inteligentnego domu i biura, które wymagają dużej przepustowości i małych opóźnień. Dzięki temu Internet Rzeczy (IoT) będzie się szybko rozwijał. Zasięg sieci 5G jest coraz szerszy, co ma na celu przekształcenie technologii w Twoim domu i biurze. NR5101 ma prędkość 5G downlink do 5 Gbps*, co może być podstawą konstrukcji inteligentnego życia. Zwiększ prędkość sieci 5G już teraz!

 

 

Wzmocnij swoją pozycję na drodze do inteligentnego życia

Rozpocznij budowę swojego inteligentnego domu i biura. Nadszedł czas, aby zmodernizować swoją sieć w celu zapewnienia ciągłej, niezawodnej łączności 5G, poprawić przepustowość sieci, aby obsłużyć większą liczbę podłączonych urządzeń. Wzbogać swoją przyszłość o NR5101, niech stanie się on szkieletem Twojej sieci i zacznij żyć bardziej inteligentnie!

 

 

Łączność nowej generacji

 

Gdy 5G spotyka się z WiFi 6, mogą one zwiększyć przepustowość i pojemność w porównaniu ze starszymi rozwiązaniami. Te dwie najnowocześniejsze technologie spotykają się w NR5101, wznosząc na nowe wyżyny wydajność i przepustowość dla użytkowników mobilnych oraz urządzeń IoT w domach i budynkach komercyjnych. NR5101 wykorzystuje AX1800 WiFi 6, który może zapewnić do 4x większą prędkość w porównaniu do WiFi 5. NR5101 sprawia, że moc sieci jest większa niż kiedykolwiek!

 

Router wielofunkcyjny, wszystko zależy od Ciebie.

 

NR5101 to nie tylko prosty router sieciowy, ale także połączenie funkcji punktu dostępowego WLAN, bramy LAN i USB 2.0 w jednym urządzeniu. Jego moduł WiFi 6 może udostępniać jednocześnie do 64 urządzeń bezprzewodowych. Działa zarówno w trybie mostu, jak i routera, dzięki czemu urządzenie można łatwo wdrożyć i zintegrować z istniejącym środowiskiem. NR5101 oferuje więcej niż tylko 5G, różnorodność zastosowań zależy wyłącznie od Ciebie!

 

Łączność non stop

NR5101 jest wyposażony w technologię 5G na najwyższym poziomie, połączenia o prędkości do 5 Gb/s* z 6 wbudowanymi antenami 5G/LTE/3G. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które potrzebują stałego szybkiego połączenia, gdy tradycyjne przewodowe połączenie szerokopasmowe jest wolne, punktowe lub niedostępne. Funkcja przełączania awaryjnego zapewnia dostęp do Internetu nawet w przypadku awarii sieci, dzięki czemu urządzenie może pełnić rolę podstawowego lub zapasowego rozwiązania do korzystania z Internetu w domu lub firmie. Zewnętrzne porty antenowe pozwalają także poprawić odbiór sygnału. Zapewnij sobie nieprzerwaną łączność 24/7!

 

 

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Chroń swój inteligentny dom i biuro. Gdy te miejsca są pełne podłączonych urządzeń sieciowych, stają się potencjalnymi punktami wejścia dla cyberprzestępców. Urządzenie NR5101 jest dostarczane z podstawowymi funkcjami bezpieczeństwa!

 • Wiele identyfikatorów SSID/ukrywanie identyfikatorów SSID
 • Firewall na poziomie aplikacji
 • Zapora sieciowa NAT/NAPT
 • Filtrowanie adresów MAC w sieci LAN
 • Wykrywanie ataków DoS
 • Filtrowanie adresów IP
 • WPA2 i WPA3
 • Filtrowanie adresów URL
 • SPI

 

 

Łatwa aplikacja i zarządzanie przez Internet

NR5101 posiada gładką, elegancką obudowę oraz dyskretną, zgrabną konstrukcję, dzięki czemu jest zarówno wytrzymała, jak i stylowa. Możliwość pracy w trybie plug-and-play, intuicyjna, darmowa aplikacja "Zyxel Air" oraz graficzny interfejs WWW zapewniają łatwe zarządzanie urządzeniem za pomocą urządzeń mobilnych lub komputerów stacjonarnych. NR5101 sprawi, że Twoje życie sieciowe stanie się łatwiejsze i bardziej inteligentne!

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent ZYXEL
Gwarancja Producenta (24m)