Synology RT2600ac

  • Numer katalogowy : RT2600AC
  • Kod EAN : 4711174722327
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

Synology Router RT2600ac

Niezwykle szybkie połączenia Wi-Fi, do 2,53 Gb/s połączonej przepustowości bezprzewodowej, co znacznie usprawnia korzystanie z Internetu. RT2600ac to zaawansowany router bezprzewodowy do zastosowań domowych i dla małych biur, stworzony z myślą o zrozumieniu, kontroli i zabezpieczeniu sieci. Teraz z technologią mesh Wi-Fi, którą z łatwością można rozszerzyć dzięki dodatkowemu MR2200ac od Synology.

"Najlepszy router dla entuzjastów technologii!"–CNET

 

 

Stworzony z myślą o wydajności

Dzięki obsłudze MU-MIMO oraz najnowszego standardu 802.11ac Wave 2 urządzenie RT2600ac zapewnia prędkości do 800 Mb/s i 1733 Mb/s w częstotliwościach odpowiednio 2,4 GHz i 5 GHz. Łączna przepustowość sieci 2 Gb/s dzięki funkcji Dual WAN1, łatwa optymalizacja sieci z minimalna utratą wydajności nawet przy kontroli ruchu przez aplikację.

CPU

Dwurdzeniowy 1,7 GHz

Zaawansowane funkcje Wi-Fi

Poczwórny strumień, podwójne pasmo

AC2600, Wave 2

MU-MIMO i formowanie wiązki

Layer 4 i 7

Mechanizm akceleracji sprzętowej

Najwyższy poziom doświadczenia w kwestii oprogramowania

Duszą RT2600ac jest Synology Router Manager (SRM). Dzięki temu złożoność sieci jest uproszczona i łatwa do zrozumienia.

Uproszczona konfiguracja

Konfiguracja RT2600ac jest równie łatwa na smarftonie, jak i na komputerze. Możesz korzystać z Internetu w ciągu kilku minut.

Zaawansowane zarządzanie łącznością
Dzięki Smart WAN urządzenie RT2600ac zabezpiecza lub równoważy obciążenie między dwoma połączeniami ISP, aby zapewnić dostępność Internetu, a QuickConnect niesamowicie ułatwia włączanie zdalnego dostępu.

Szczegółowa kontrola ruchu
Jakość usługi (QoS) oparta na aplikacji i urządzeniu pozwala na ustawienie większej przepustowości do gier i zastosowań VoIP, zwiększając prędkość BitTorrent. Dane w czasie rzeczywistym i dane historyczne o ruchu są czytelnie uporządkowane w postaci wykresów i raportów, dzięki czemu z łatwością zidentyfikujesz nieprawidłowości.

Inteligentniejsza sieć Wi-Fi

Doskonała przepustowość sieci Wi-Fi z RT2600ac wspierana przez nowoczesne działanie – automatyczne, skalowalne i możliwe do dostosowania. 

  1. Smart ConnectNie masz pewności, czy lepsze będzie pasmo 2,4 GHz czy 5 GHz? Router RT2600ac automatycznie przekieruje urządzenie do pasma, które zapewni mu najsilniejszy sygnał i najwyższą prędkość. Brak konieczności ręcznego przełączania.
  2. Skalowalna sieć Wi-FiDodaj inne urządzenia MR2200ac, aby rozszerzyć zasięg, a jednocześnie cieszyć się jedną nazwą sieci Wi-Fi, ulepszoną mobilnością i automatyczną optymalizacją.
  3. Monitorowanie w czasie rzeczywistymZobacz szybkość transmisji przez sieć Wi-Fi i podłączone urządzenia.
  4. Dostosowywanie opcji sieci dla gościSkonfiguruj portal powitalny dla każdego użytkownika nawiązującego połączenie z siecią Wi-Fi dla gości. Narzędzia takie jak planowanie, automatyczna zmiana hasła i filtry MAC mogą pomóc w zapobieganiu niepożądanym połączeniom.

 

Inteligentne filtrowanie treści Web i kontrola rodzicielska

Pakiet Safe Access w RT2600ac to nie tylko darmowe, wieloplatformowe rozwiązanie do tworzenie świata online przyjaznego dla dzieci. Pozwala także na lepsze zrozumienie każdego użytkownika i sposobu korzystania z Internetu, w tym gadżetów IoT działających w tle. Więcej informacji

 

Profile

Utwórz profil użytkownika do zarządzania wszystkimi posiadanymi urządzeniami, a profile sieci LAN i Wi-Fi dla gości zadbają, aby do sieci nie podłączyły się inne niechciane urządzenia.

 

Zarządzanie czasem

Ustawiaj limity czasowe i harmonogramy. Zachęcaj dzieci do mądrego planowania dnia i zarezerwuj czas wolny tylko dla rodziny.

 

Filtrowanie Internetu

Chroń dzieci przed treściami i wynikami wyszukiwania tylko dla dorosłych lub ustaw listę zatwierdzonych stron dla małych dzieci. Filtry sieci Web można zaplanować, aby upewnić się, że dzieci nie korzystają z mediów społecznościowych podczas odrabiania lekcji.

 

Informacje o użyciu

Urządzenie uzyskujące dostęp do Internetu w środku nocy lub użytkownik zablokowany przez filtry sieciowe? Zobaczysz to w tym miejscu.

Bezpieczeństwo klasy biznes

Oprócz szybkich i ciągłych aktualizacji zapewniających ochronę przed nowymi zagrożeniami, RT2600ac posiada szereg zaawansowanych funkcji do ochrony całej sieci z poziomu routera. 

Threat Prevention
Wykorzystując technologię zapobiegania włamaniom, funkcja Threat Prevention sprawdza ruch przychodzący i wychodzący, automatycznie blokując złośliwe pakiety, a to wszystko przy zachowaniu wysokiej prędkości połączenia internetowego. 2

 

Wbudowane bazy danych zabezpieczeń
Integracja funkcji Google Safe Browsing i innych baz danych o zagrożeniach związanych z DNS i IP Safe Access zapobiega przypadkowemu dostępowi do witryn sieci Web związanych z oprogramowaniem złośliwym, phishingiem, botnetami, inżynierią społeczną i innymi.
 
Nowa generacja WPA3
Obsługa najnowszego protokołu zabezpieczeń sieci Wi-Fi zapewnia domowym, firmowym i otwartym sieciom Wi-Fi lepszą ochronę przed podsłuchiwaniem i innymi atakami.Najlepszy w swojej klasie serwer VPN

Rozwiązania Synology SSL VPN i WebVPN firmy VPN Plus zapewniają szybki, intuicyjny i bezpieczny dostęp do sieci wewnętrznej, podczas gdy sieć site-to-site VPN między ośrodkami umożliwia połączenie wielu zdalnych biur. Dostępna jest długa lista innych obsługiwanych protokołów i funkcji zarządzania, zapewniających administratorom IT lepszą kontrolę nad połączeniami VPN.

 

 

Więcej możliwości

Pobierz więcej pakietów dodatkowych, aby rozszerzyć możliwości RT2600ac lub zarządzaj nimi w podróży za pośrednictwem routera DS router i innych aplikacji mobilnych od Synology.

Udostępniona pamięć sieciowa

Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Time Machine, zdalne udostępnianie plików, serwer multimediów i wiele innych. Przekształć swoje urządzenie RT2600ac w pamięć masową i chmurę osobistą. 2 5 Więcej informacji

Zyskaj mobilność

Monitoruj wykorzystanie ruchu sieciowego, aktywności użytkowników i wydarzenia związane z bezpieczeństwem z dowolnego miejsca i wykonuj na nich operacje za pomocą jednego dotknięcia ekranu telefonu. 

Zbuduj własny system Wi-Fi

W przypadku dużych domów i biur RT2600ac i MR2200ac mogą współpracować ze sobą w celu zapewnienia ochrony siecią mesh Wi-Fi, rozszerzając szerokopasmowy dostęp do Internetu. 6

Uwagi:

  1. Należy nawiązać co najmniej dwa połączenia.
  2. Wymagana jest zewnętrzna pamięć masowa.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Synology
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz: 800 Mbps
Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz: 1730 Mbps
Rodzaj MIMO: 4x4
Waga: 1.45 kg
Pozostałe
Częstotliwość pracy: 2.4GHz
5GHz
Ilość portów: 5 szt
Ilość portów LAN: 4 szt
Ilość portów WAN: 2 szt
Ilość portów głównych: 4 szt
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 4 szt
Przepustowość portów głównych: Gigabit Ethernet
Rodzaj obudowy: Desktop
Rodzaj portów głównych: RJ45
Rodzaj urządzenia: Router
Standard Wi-Fi: 802.11ac
Technologia MIMO: tak
Technologia Mesh: tak
Zarządzanie: tak
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.