Synology MR2200ac

  • Numer katalogowy : MR2200AC
  • Kod EAN : 4711174723010
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

Synology Mesh Router MR2200ac

Wyposażony w funkcje inteligentnej sieci Wi-Fi i najwyższej klasy narzędzia kontroli rodzicielskiej router MR2200ac został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wszystkim urządzeniom łączności i bezpieczeństwa. Poznaj wielokrotnie nagradzany system Synology Router Manager (SRM) z routerem MR2200ac, a jeśli będziesz mieć ochotę, dodaj więcej urządzeń, aby poszerzyć swój zasięg.

Inteligentna sieć Wi-Fi w każdym miejscu

Wiele routerów MR2200ac może współpracować ze sobą jako system w celu zapewnienia sygnału Wi-Fi w każdym miejscu w domu. Pozostań w zasięgu jednej sieci Wi-Fi i ciesz się bezproblemową łącznością nawet wtedy, gdy poruszasz się z pomieszczenia do pomieszczenia.

  1. Korzystając z pasma 5 GHz do komunikacji o wysokiej przepustowości między urządzeniami, router MR2200ac zapewnia największą przepustowość wszystkim urządzeniom.
  2. Nie masz pewności, czy lepsze będzie pasmo 2,4 GHz czy 5 GHz? Router MR2200ac automatycznie przekieruje urządzenie do pasma, które zapewni mu najsilniejszy sygnał i najwyższą prędkość.
  3. Kompleksowa obsługa standardów IEEE, w tym 802.11k/v/r, oferująca urządzeniom płynny roaming.

 

Inteligentne rozwiązania kryjące się za siecią mesh

Algorytmy wbudowane w system SRM sprawiają, że wdrażanie jest niezwykle proste. Inteligentny system automatycznie się konfiguruje, optymalizuje, a nawet naprawia, zawsze zapewniając najszybszą możliwą ścieżkę połączenia z Internetem.

  •  Wybór dodawanych do sieci
  •  Automatyczna konfiguracja
  •  Automatyczny wybór najlepszej topologii
 

Proste zarządzanie całą domową siecią Wi-Fi

Szybki przegląd całego systemu Wi-Fi. Router MR2200ac w korytarzu został odłączony? Zobaczysz to w tym miejscu.

Piękna mapa sieci obrazuje wzajemne połączenia między punktami Wi-Fi oraz używane przez nie kanały transmisji: pasma 5 GHz, 2,4 GHz lub sieć Ethernet.

Przeprowadź testy wydajności, aby określić, co może spowalniać sieć.

Skonfiguruj portal powitalny dla każdego użytkownika nawiązującego połączenie z siecią Wi-Fi dla gości. Narzędzia, takie jak planowanie, automatyczna zmiana hasła i filtry MAC mogą pomóc w zapobieganiu niepożądanym połączeniom.

Tworzenie świata online przyjaznego dla dzieci

Profil

Utwórz profil użytkownika, aby zarządzać jednocześnie wszystkimi jego urządzeniami. Możesz także utworzyć jeden profil dla wszystkich urządzeń, które w przyszłości połączą się z Twoją siecią lokalną, jeden dla sieci Wi-Fi dla gości, jeden dla gadżetów IoT i tak dalej.

 

Zarządzanie czasem

Ustawiaj limity czasowe i harmonogramy. Zachęcaj dzieci do mądrego planowania dnia i zarezerwuj czas wolny tylko dla rodziny.


 

Filtrowanie Internetu

Chroń dzieci przed treściami i wynikami wyszukiwania tylko dla dorosłych. Stwórz białą listę tak, aby młodsze dzieci mogły odwiedzać tylko znajdujące się na niej witryny. Zaplanuj filtr internetowy, aby upewnić się, że podczas odrabiania pracy domowej dostęp do serwisów społecznościowych nie będzie możliwy.

Rozumienie aktywności i reagowanie

Analizuj informacje na temat aktywności Twojego dziecka w Internecie każdego dnia. Nagradzaj je dodatkowymi godzinami w Internecie lub wstrzymaj wszystkie jego urządzenia, jeśli nadejdzie czas na poważną rozmowę.

Zabezpieczenia obrzeży sieci

Chronić trzeba nie tylko osoby. Ochrony wymagają wszystkie urządzenia podłączane do Internetu: Kamery sieciowe, inteligentne dzwonki do drzwi, systemy alarmowe wszystko, co może narażać bezpieczeństwo komputera. Router MR2200ac instaluje wiele warstw zabezpieczeń w celu ochrony sieci przed cyberatakami, które mają miejsce codziennie.

Sieć Wi-Fi z certyfikatami WPA3 i rozszerzoną technologią OpenTM

Certyfikowany najnowszymi standardami bezpieczeństwa sieci Wi-Fi, w tym poziomu zabezpieczeń WPA3-Personal, WPA3-Enterprise i Opportunistic Wireless Encryption (OWE), router MR2200ac zapewnia domowym, firmowym i otwartym sieciom Wi-Fi lepszą ochroną przed podsłuchiwaniem i innymi atakami.1

Zawsze na bieżąco

Znany z szybkich i stałych aktualizacji system SRM gwarantuje, że Twoja sieć mesh jest gotowa do przeciwdziałania pojawiającym się zagrożeniom.

Analiza zagrożeń DNS i adresów IP

W celu zablokowania dostępu do złośliwych domen i adresów IP z systemem zintegrowano kilka dodatkowych baz danych analizujących zagrożenia. Wszystkie zdarzenia są rejestrowane w celach kontroli.

 

Dostęp do zaawansowanych funkcji

Rozwiązanie sieci mesh Wi-Fi świetnie sprawdzi się w przypadku małych biur chcących uniknąć problemów z wieloma przewodowymi punktami dostępu. W przeciwieństwie do innych routerów, MR2200ac nie pomija funkcji zarządzania siecią, ważnych dla firm.

Szczegółowa kontrola QoS (Quality of Service)

Kontrola przepustowości w oparciu o urządzenie lub aplikację oraz raporty dotyczące ruchu sieciowego. 

Intuicyjna i szybka sieć VPN

Profesjonalne usługi SSL VPN, WebVPN i Site-to-Site IPsec VPN. 2 

Udostępnianie i plików i tworzenie ich kopii zapasowych

Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych Time Machine, zdalne udostępnianie plików, serwer multimediów i wiele innych. 3 

Zyskaj mobilność

Wdrażanie sieci mesh jest teraz możliwe z telefonu. Monitoruj wykorzystanie ruchu sieciowego, aktywności użytkowników i wydarzenia związane z bezpieczeństwem z dowolnego miejsca i wykonuj na nich operacje za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Z routerem DS router nigdy nie jesteś za daleko od domu.

apple_itunes

IOS

 
google_play

Android

 

Zbuduj własny system Wi-Fi

Pojedyncze urządzenie MR2200ac

2000 stóp2 / 185 m2
Idealne dla mieszkań i małych domów. 5

Wiele urządzeń MR2200ac

Każda dodatkowa jednostka dodaje 2000 stóp2 / 185 m2
Dla większych domów, które chcą zapewnić inteligentniejszą sieć Wi-Fi i bezpieczniejszy dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu. 5

RT2600ac + MR2200ac 4

Rozpoczyna się od 5000 stóp2 / 464 m2
Dla biur oraz entuzjastów technologii, chcących maksymalnie wykorzystywać zaawansowane aplikacje SRM, w tym technologię zapobiegania atakom. 5

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Synology
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz: 400 Mbps
Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz: 867 Mbps
Rodzaj MIMO: 2x2
Waga: 0.825 kg
Pozostałe
Częstotliwość pracy: 2.4GHz
5GHz
Ilość portów: 2 szt
Ilość portów LAN: 1 szt
Ilość portów WAN: 1 szt
Ilość portów głównych: 1 szt
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 4 szt
Przepustowość portów głównych: Gigabit Ethernet
Rodzaj obudowy: Tower
Rodzaj portów głównych: RJ45
Rodzaj urządzenia: Router
Standard Wi-Fi: 802.11ac
Technologia MIMO: tak
Technologia Mesh: tak
Zarządzanie: tak
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.