Unitek Hub USB-C HDMI VGA USB-A i PD 100W D1049A

 • Numer katalogowy : D1049A
 • Kod EAN : 4894160042682
 • Kod CN : 8471 80 00
Najważniejsze cechy:
 • Port HDMI Port USB-A Port USB-C (zasilanie) Port VGA
 • Wtyk USB-C
 • .Standard: USB 2.0
Zobacz wszystkie cechy
Opis produktu

Opis produktu

uHub Q4 Lite to replikator portów podłączany przez USB-C, który w swojej kompaktowej aluminiowej obudowie kryje dwa porty wideo: HDMI 2.0 i VGA z funkcją MST, dodatkowy port USB-A do transmisji danych i USB-C z Power Delivery 100W.

Hub z PowerDelivery 100W
Coraz mniejsze ultrabooki i laptopy często mają okrojoną liczbę portów. Dlatego marka Unitek stworzyła serię hubów z USB-C z najbardziej potrzebnymi funkcjami. Hub D1049A umożliwia podłączenie pendrive’a czy myszy przez typowy port USB-A, którego często brakuje w nowoczesnych komputerach. Hub nie blokuje możliwości ładowania dzięki technologii Power Delivery 100W zaimplementowanej w porcie USB-C. Przy użyciu odpowiedniej ładowarki i kabla ładowanie MacBook’a Pro 16” trwa o godzinę krócej niż przy fabrycznym zasilaczu.

Praca i rozrywka na wielu ekranach
Technologia MST (Muti-Stream Transport) umożliwia podłączenie dwóch wyświetlaczy do jednego wyjścia video i rozszerzenie pulpitu na trzy ekrany (dla systemu Windows). To duże udogodnienie podczas pracy w programach graficznych, prezentacji na konferencjach czy oglądaniu filmów ze smartphone’a. Maksymalna rozdzielczość dla HDMI to 4K przy próbkowaniu 60 Hz, a dla portu VGA FullHD (1080p). Podczas używania dwóch ekranów rozdzielczość dla obu jest ograniczona do maksymalnej rozdzielczości mniejszego z nich. Żeby skorzystać z tej funkcji port USB-C musi obsługiwać DisplayPort Alt Mode.

Jakość gwarantowana
Hub jest zabezpieczony solidną metalową obudową, przez co ładnie wygląda i jest bardzo trwały. To idealny kompan podróży – dzięki kompaktowym wymiarom (Lite) nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Unitek Polska oferuje darmowy trzeci rok gwarancji po zarejestrowaniu zakupu przez aplikację Unitek Search dostępną na iOS i Android.

Najważniejsze cechy:

 • Podłączany przez USB-C lub Thunderbolt 3
 • Zasilanie PowerDelivery 100W (ostateczna moc zależy od zasilacza; przykładowo 85W z zasilaczem 96W; 76W z 87W)
 • MST – rozszerzenie pulpitu komputera o dwa dodatkowe ekrany 1080p
 • HDMI 2.0 – dźwięk Dolby True HD, 4K@60Hz, 2K@120Hz, HDR
 • Port USB 2.0 typu A

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Unitek
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Fizyczne
.Materiał zewnętrzny: Aluminium
Dane techniczne
.Standard: USB 2.0
.Złącze 2: Port HDMI
Port USB-A
Port USB-C (zasilanie)
Port VGA
.Złącze 1: Wtyk USB-C
.Obsługiwane technologie: Multi-Stream Transport
Power Delivery
Pozostałe
.Rodzaj: hub aktywny bez zasilacza
.Typ: Hub
Inni kupili również

Inni kupili również