Orico Obudowa HDD/SSD 2,5" USB-C 3.2 10 Gbps clear

  • Numer katalogowy : 2139C3-G2-CR-BP
  • Kod EAN : 6936761895477
  • Kod CN : 8473 30 90
Opis produktu

Opis produktu

Urządzenia Orico

Odkryj potencjał swojego dysku

Transparentna obudowa od Orico pozwoli Ci na bezpieczny i błyskawiczny transfer plików z dysków twardych z interfejsem SATA do 9,5 mm. Kieszeń została zaprojektowana w taki sposób, aby obsługiwać dyski o wielkości 2,5 cala i pojemności do 4 TB. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy magazynowaniu lub transferze dużej ilości danych.

Obudowa współpracuje nie tylko z komputerem, ale również z telewizorem, konsolą czy routerem. Dzięki temu możesz stworzyć na swoim dysku HDD bibliotekę filmów, gier czy zdjęć na i korzystać z niej na wielu urządzeniach! Obudowa podłączana jest przez port USB-C. W zestawie dodatkowo znajduje się przewód USB-C do USB-C. Zastosowana w przewodzie miedź wyróżnia się wyśmienitym przewodnictwem, co dodatkowo wspomaga superszybki transfer danych. 

Szybka jak błyskawica

Dzięki połączeniu USB 3.1 Gen2 do SATA 3.0 przesyłanie danych jest superszybkie. Prędkość przesyłania plików to aż 10 Gbps! Dzięki takiemu rozwiązaniu transfer filmu w jakości HD trwa zaledwie kilka sekund. 

Obudowa Orico  HDD/SSD

Solidny pancerz

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów obudowa jest odporna na zarysowania i wstrząsy. Plastikowe, transparentne tworzywo nie zbiera kurzu. Sam montaż dysku w obudowie jest prosty i intuicyjny, a przede wszystkim nie wymaga korzystania z narzędzi. Wystarczy, że wysuniesz pokrywę i umieścisz dysk. Taka zamykana konstrukcja dodatkowo zabezpiecza dysk przed czynnikami zewnętrznymi. 

Inteligentne technologie 

Status obudowy wskazuje podświetlenie LED. Po dziesięciu minutach bezczynności obudowa przechodzi w tryb uśpienia. Nie musisz się martwić o marnowanie energii! Obudowa współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, Linux i Mac OS

Przydatny zestaw

W zestawie poza obudową znajdują się dwie gąbeczki do ustabilizowania dysku oraz dwa przewody: z końcówką USB-A i USB-C. Drugi przewód obsługuje superszybki standard USB 3.2 Gen 2 o przepustowości aż 10 Gb na sekundę.

Poznaj Orico

Założone w 2009 roku Orico należy do grupy nowoczesnych azjatyckich producentów, którzy wprowadzili japoński system zarządzania 5S. Stale prowadzi badania nad nowymi technologiami, aby tworzyć praktyczne akcesoria do smartfonów, ładujące, adaptery do dysków SSD i inne. 

Firma nie zleca produkcji podwykonawcom, dzięki czemu kontroluje jakość produkcji na każdym etapie, od projektu po opakowanie. Połączenie technologii i przemyślanego designu pozwala użytkownikom cieszyć się akcesoriami przydatnymi w codziennym życiu w skomputeryzowanym świecie. 

Najważniejsze cechy: 

  • Obudowa na dyski HDD SATA 2,5 cala z interfejsem do 9,5 mm 
  • Transparentna obudowa 
  • Szybki, beznarzędziowy montaż dysku w obudowie 
  • Port wyjścia obudowy USB-C 
  • Standard USB 3.1 Gen 2 z transmisją do 10 Gbps 

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Orico
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Przepustowość: 10 Gbps
W zestawie: Przewód USB-A
Przewód USB-C
Współpraca z systemami: Linux
MacOS
Windows
Zastosowanie: Transfer danych
Zintegrowany przewód: nie
Złącze wyjściowe: Port USB-C
Beznarzędziowa obsługa: tak
Obsługiwane technologie: Plug & Play
Sleep Mode
UASP
Materiał zewnętrzny: PC
Kolor: Przezroczysty
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Ilość portów: 1 szt
Ilość gniazd wyjściowych: 1 szt
Długość przewodu: 0.6 m
Szerokość: 7.9 cm
Wysokość: 1.3 cm
Głębokość: 13 cm
Pozostałe
Rodzaj urządzenia: Obudowa
Standard USB: USB SuperSpeed 10Gbps
Port USB: tak
Złącze 1: Port USB-C
Interfejs dysku: SATA
Ilość portów USB-C: 1 szt
Ilość obsługiwanych dysków: 1 szt
Format dysku: 2.5''
Inni kupili również

Inni kupili również