Belkin SURGE, 6 OUTLETS, 650J, 2M, 2 USB-2.4A

  • Numer katalogowy : BSV604CA2M
  • Kod EAN : 745883643592
  • Kod CN : 8536 30 10
Opis produktu

Opis produktu

Bezpieczna listwa przeciwprzepięciowa

Pomyśl o swoim komputerze albo telewizorze. Ile są warte? Czy przechowujesz na dysku cenne dane? Listwa przeciwprzepięciowa to ważny element zabezpieczeń w cyfrowym świecie, gdzie większość pracy i rozrywki realizujemy za pomocą urządzeń elektronicznych.

Oryginalna listwa antyprzepięciowa marki Belkin jest wykonana z wysokiej jakości obwodów, żeby zapewnić jak najlepszą ochronę zasilanych urządzeń. Z kolei obudowa samej listwy przeciwprzepięciowej o wysokiej odporności, chroni obwody przed ogniem, wstrząsami i rdzą. Kupując listwę raz, wiesz że to inwestycja na lata - nie trzeba jej wymieniać dopóki się nie przepali na skutek przepięcia.

Ochrona przed przepięciami do 650 J

Listwa przeciwprzepięciowa jest zaprojektowana do ochrony elektroniki biurowo-domowej jak i rozrywkowej, przystosowana do skoków napięcia na poziomie absorpcji energii do 650 dżuli. Świetnie nadaje się dla laptopów, odtwarzaczy DVD, konsol do gier czy głośników.

Najważniejsze cechy:

  • wbudowany przełącznik zasilania
  • wskaźnik ostrzegający przed brakiem uziemienia
  • 2-metrowy przewód o wytrzymałej konstrukcji, zapewniający optymalny przepływ mocy
  • Chroni podpięte urządzenia elektroniczne przed niebezpiecznymi przepięciami, skutkami uderzeń pioruna czy zwarcia.
  • 6 gniazd AC EU z trójżyłową ochroną antyprzepięciową (pomiędzy przewodami fazy, neutralnym i uziemionym)
  • 2 porty USB szybkiego ładowania 2.4A

 

Gniazda typu E

Listwa przeciwprzepięciowa BSV604ca2M ma aż 6 gniazdek typu francuskiego z bolcem (uziemieniem), więc nada się do obsługi miejsca pracy czy kina domowego. Dzięki temu, że maksymalne obciążenie wynosi aż 3680 W bez problemu podłączysz do niej nawet kilka prądożernych urządzeń takich jak konsola, telewizor, drukarka, laptop, dysk zewnętrzny etc. Wszystkie ważne dla Ciebie i cenne urządzenia mogą być bezpieczne w razie awarii sieci czy gwałtownej burzy.

Funkcja Children Protect - bezpieczeństwo nie tylko elektroniki

Dzięki specjalnym zaślepkom w gniazdkach listwy nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka, które zaciekawione dziurkami w listwie zasilającej może będzie wkładać tam palce lub inne przedmioty.

Listwa zasilająca z dwoma wejściami USB - wszystko w zasięgu ręki

Tę listwę zasilającą dodatkowo wyposażyliśmy w dwa porty USB typu A, więc może zastąpić ładowarkę do smartfona, tabletu czy innych drobnych urządzeń. Ładowanie na portach USB z natężeniem 2,4 A jest równie szybkie co w lepszych ładowarkach dołączanych do urządzeń mobile. Nie musisz już zajmować gniazdka w swojej listwie na podpięcie ładowarki, teraz wystarczy sam kabel USB. A ładowarka może leżeć np. przy łóżku, czy w innym miejscu, gdzie jej często potrzebujesz.

Maksymalne obciążenie 3680 W

Dobrej jakości listwa zasilająca przeciwprzepięciowa zapewnia podpiętym urządzeniom ochronę przed gwałtownymi skokami napięcia, które mogą wystąpić np. na skutek uderzenia pioruna. Potężne warystory zamontowane w tej listwie absorbują energię do 650 J (dżuli), impuls do 15 000 A i napięcie do 6000 V. Uziemienie w listwie i przewodzi bezpiecznie odprowadza nadmiar energii.

Obudowa

Na obudowie jest zamontowany wskaźnik LED, który pokazuje czy listwa nadal spełnia swoje ochronne działanie (po zatrzymaniu przepięcia spalone warystory już nie chronią urządzeń), więc nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, żeby mieć pewność, że listwa jeszcze nie potrzebuje wymiany. Solidne tworzywo nie tylko dobrze wygląda, ale też chroni zamontowane wewnątrz listwy przepięciowej obwody.

Gwarancja producenta

Belkin zapewnia gwarancję bezpieczeństwa podłączonego sprzętu o wartości do €35,000. Jeśli Twój sprzęt zostanie uszkodzony z winy tego produktu podczas prawidłowego podłączenia i użytkowania, Belkin naprawi lub wymieni urządzenie na nowe.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Belkin
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Głębokość: 5.84 cm
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Maksymalne natężenie na wyjściu: 2.4 A
Rodzaj portów ładowania: USB-A
Szerokość: 21.08 cm
Waga: 0.98 kg
Wysokość: 51.31 cm
Pozostałe
Długość przewodu zasilania: 2 m
Ilość gniazd wyjściowych: 6 szt
Ilość portów USB-A: 2 szt
Kolor: Biały
Ochrona przed przeciążeniem: tak
Port ładujący USB: tak
Włącznik / wyłącznik zasilania: tak
Złącze wejściowe: FR
Złącze wyjściowe: FR
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.