Belkin 2M, 6-portowa listwa + 2x USB-A 2.4A, 650J

{{$ctrl.previewActiveProduct.data.name}}

  • Numer katalogowy : BSV604VF2M
  • Kod EAN : 745883659692
  • Kod CN : 8536 30 10
Opis produktu

Opis produktu

OCHRONA SZEŚCIU GNIAZD Z DWOMA PORTAMI USB
Chroń swoje urządzenia elektroniczne przed niebezpiecznymi przepięciami i skokami napięcia za pomocą Belkin 6-Outlet Surge Protection Strip z 2 portami USB. Wystarczy podłączyć listwę przeciwprzepięciową do dowolnego gniazdka ściennego i podłączyć do urządzeń za pomocą 6 gniazd Schuko i dwóch USB, aby zabezpieczyć je przed przepięciami i uderzeniami piorunów. Idealna dla laptopów, odtwarzaczy DVD, konsol do gier, głośników i innych urządzeń elektronicznych średniej wielkości. Listwa przeciwprzepięciowa firmy Belkin jest wykonana z wysokiej jakości obwodów i wysokiej klasy materiałów pochłaniających, aby chronić Twoje urządzenia i dane.

CHRONI PRZED SKOKAMI I WAHANIAMI NAPIĘCIA
Podłączenie urządzeń elektronicznych do listwy przeciwprzepięciowej Belkin chroni je przed niespodziewanymi skokami napięcia, takimi jak zwarcia i uderzenia pioruna. Listwa przeciwprzepięciowa chroni również urządzenia przed nagłymi wahaniami napięcia lub skokami i spadkami napięcia na niskim poziomie, które z czasem mogą uszkodzić lub nawet zniszczyć sprzęt elektroniczny.

DWA PORTY USB O NATĘŻENIU 2,4 AMPERA DO ŁADOWANIA
Szybko ładuj swoje urządzenia przenośne, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniem i utratą danych dzięki dwóm zintegrowanym portom USB. Idealne dla smartfonów, tabletów, te porty USB ładują z prędkością 2,4 ampera, *oferując szybszy czas ładowania niż tradycyjne porty USB, z dodatkową ochroną.

OCHRONA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA DO 650 DŻULI
Listwa przeciwprzepięciowa o wytrzymałości do 650 dżuli przeznaczona jest do ochrony urządzeń elektronicznych domowego użytku i sprzętu rozrywkowego przed szkodliwymi wahaniami napięcia, przepięciami i skokami energii. Ponadwymiarowe warystory z tlenków metali (MOV) pochłaniają nadmiar energii elektrycznej i uwalniają ją w postaci ciepła. Osłony MOV z włókna szklanego pomagają również powstrzymać lub zdusić ogień, jeśli duży skok napięcia spowoduje zapalenie się MOV.

ZABEZPIECZONE GNIAZDA Z WPUSZCZONYM WYŁĄCZNIKIEM ZASILANIA
Belkin Surge Protection Strip charakteryzuje się wysokiej jakości konstrukcją i trwałą budową z odporną na uszkodzenia obudową, która chroni obwody przed ogniem, uderzeniami i rdzą. Sześć chronionych gniazd AC sprawia, że ta listwa przeciwprzepięciowa jest idealnym rozwiązaniem dla biur domowych, pokoi multimedialnych i innych miejsc, gdzie trzeba podłączyć wiele urządzeń. Duży wpuszczany wyłącznik zasilania pomaga zapewnić, że nigdy przypadkowo nie wyłączysz podłączonych urządzeń i ułatwia ponowne uruchomienie, a przesuwane osłony bezpieczeństwa pomagają chronić dzieci przed uszkodzeniem. Belkin Surge Protection Strip zawiera również wskaźnik braku uziemienia, który ostrzega, gdy gniazdo nie jest prawidłowo uziemione.

WYTRZYMAŁY 2-METROWY PRZEWÓD ZASILAJĄCY
Chroń swoje podłączone urządzenia, trzymając listwę przeciwprzepięciową Belkin z dala od drogi dzięki 2-metrowemu przewodowi zasilającemu. Wytrzymała konstrukcja chroni przewód przed uszkodzeniami i zapewnia optymalny przepływ prądu do urządzeń.

KOMPLETNA OCHRONA TRÓJLINIOWA AC
Belkin Surge Protection Strip zapewnia bezpieczeństwo podłączonym urządzeniom dzięki trójliniowej ochronie AC. Ten typ ochrony zabezpiecza przed przepięciami, które występują pomiędzy linią gorącą, neutralną i uziemioną.

*Zasilane wyjście USB: 5V/2,4A maksimum łącznie. Uwaga: Urządzenia Apple mogą ładować się wolniej na porcie USB, maksymalnie 5W na port.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Belkin
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Głębokość: 5.59 cm
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Maksymalne natężenie na wyjściu: 2.4 A
Rodzaj portów ładowania: USB-A
Szerokość: 21.08 cm
Waga: 0.989 kg
Wysokość: 48.77 cm
Pozostałe
Długość przewodu zasilania: 2 m
Ilość gniazd wyjściowych: 6 szt
Ilość portów USB-A: 2 szt
Kolor: Biały
Ochrona przed przeciążeniem: tak
Port ładujący USB: tak
Włącznik / wyłącznik zasilania: tak
Złącze wejściowe: Schuko
Złącze wyjściowe: Schuko

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700 

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.