Unitek Y-2190 stacja ładująca 10xUSB 160W

 • Numer katalogowy : Y-2190
 • Kod EAN : 4894160031778
 • Kod CN : 8504 40 90
Opis produktu

Opis produktu

Ustawna, 10-portowa ładowarka USB

Życie mnoży urządzenia ładowane przez port USB: telefony, tablety, powerbanki, MP4, nawigacje, e-papierosy, zegarki i wiele innych.  Szczególny problem sprawiają tablety i telefony, gdyż już ładowanie 2 urządzeń robi niezły bałagan na biurku, o nocnym stoliku nie wspominając.  Unitek ma na to rozwiązanie w postaci stacji ładującej, która ustawia od razu pionowo ładowane urządzenia.  Jednocześnie możemy ładować maksymalnie 10 urządzeń, na każdym porcie mając natężenie 2,4A.

Szybkie ładowanie QC 3.0
1 port USB wykonano w technologii QC 3.0, która umożliwia 4-krotnie szybsze ładowanie kompatybilnych z nią urządzeń mobilnych.  10 minut ładowania starcza na 4-5h rozmowy. W zależności od urządzenia napięcie dobierane jest z zakresu 3,6V - 12V.  Szybkie ładowanie potrzebuje sporo energii.  Ładowarkę Unitek Y-2190 wyposażono w 160W zasilacz.  Dzięki niemu wszystkie urządzenia są ładowane z pełną prędkością.

Ładuje MacBooki i inne urządzenia z portem USB-C
10 port ładowarki to port USB-C do ładowania urządzeń zasilanych przez tę magistralę.  Port jest kompatybilny z PD 2.0 (Power Delivery 2.0) i umożliwia ładowanie prądem do 20V/3A.  Dzięki temu w ładowarce możemy umieścić na noc nie tylko wyczerpane pracą tablety ale także nowego MacBooka.

Inteligentne i szybkie ładowanie
Stacja ładowania Unitek Y-2190 jest zgodna z protokółem BC 1.2, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dostosowanie odpowiedniego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane, o maksymalnie szybkie ładowanie i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową pojemność.  Wyposażono ją również w szereg zabezpieczeń - przed: przeładowaniem, przegrzaniem, nadmiernym napięciem oraz zwarciem.

Zmyślnie zaprojektowana do domu i do biura
Stacja ładująca Unitek Y-2190 doskonale sprawdza się w biurze.  W domu pełnić będzie funkcję domowego centrum ładowania, gdzie zostawimy telefony po przyjściu z pracy lub ze szkoły, tak aby w domu cieszyć się już tylko sobą (Gdzie jest moja ładowarka!). Stacja ładująca sprawdzi się wszędzie tam gdzie wielu ludzi potrzebuje naładować wiele urządzeń, w salach konferencyjnych, szkołach, szpitalach, restauracjach itp.
Zauważ, że aby ładowanie wyglądało tak ładnie jak na zdjęciu potrzebne są krótkie kable ładujące.  Znajdziesz je w ofercie Uniteka np. zestaw Y-c4008BKGłówne cechy:

 • Szybkie i bezpieczne ładowanie dzięki wsparciu technologii BC1.2
 • Natężenie prądu na wyjściu do 2.4A
 • Technologia QC 3.0
 • Port ładowania USB-C 60W
 • Zabezpieczenia przed przeładowaniem
 • Specjalnie zaprojektowane wpusty umożliwiające umiejscowienie urządzenia ładowane w stacji.
 • Separator pozwalający na dopasowanie szerokości (11 sztuk)
 • Solidna i stabilna obudowa
 • Maksymalne ładowanie do 10 urządzeń jednocześnie
 • Dioda LED informująca o stanie ładowania
 • Nadaje się idealnie do szkół, restauracji, biur, domu wszędzie tam gdzie w jednym miejscu jest wiele urządzeń mobilnych.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Unitek
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Długość przewodu zasilania: 1.2 m
Głębokość: 23.8 cm
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Materiał zewnętrzny: Tworzywo
Standard ładowania: Quick Charge
Szerokość: 13.4 cm
W zestawie: Niskie separatory
Wysokie separatory
Zasilacz
Wysokość: 2.5 cm
Pozostałe
Dla urządzeń: Smartphone
Tablet
Ilość portów: 11 szt
Ilość portów USB-A: 9 szt
Ilość portów USB-C: 1 szt
Kolor: Biały
Maksymalne natężenie na wyjściu: 3 A
Moc (W): 160 W
Rodzaj portów ładowania: USB-A
USB-C
Rodzaj ładowania: Przewodowe
Rodzaj ładowarki: Do domu / biura
Zastosowanie: Zasilanie / ładowanie
Złącze 1: Port tulejkowy 5.5mm
Inni kupili również

Inni kupili również