Benks ładowarka samochodowa 2xUSB 3.4A C26

  • Numer katalogowy : C26
  • Kod EAN : 6948005944858
  • Kod CN : 8504 40 90
Opis produktu

Opis produktu

Marka Benks to akcesoria do smartfonów z wyższej półki. W jej asortymencie nie ma tanich, plastikowych sprzętów. To wyselekcjonowane projekty o interesującym designie i trwałe konstrukcje. Motto marki to Leave the thinking to us. Tak jest też w przypadku tych ładowarek samochodowych. 

 

Z uniwersalną ładowarką samochodową zapomnij o kłopotach z ładowaniem sprzętów podczas długiej podróży. Dwa porty USB o wysokim natężeniu prądu 2,4 A pozwalają na szybkie naładowanie dwóch dowolnych urządzeń naraz: telefonu, głośnika Bluetooth czy tabletu. Ładowarka może służyć także jako zasilacz do urządzenia GPS i rejestratora jazdy.

 

 Szybkie ładowanie (do 50% pojemności baterii iPhone’a w pół godziny) przyda się także w drodze do pracy jeśli w nocy zapomniałeś podładować telefon. Oba gniazdka automatycznie dopasowują natężenie prądu do ładowanego urządzenia, co chroni baterię przed przeładowaniem.

 

car charger benkscar charger benks

Solidna, mosiężna obudowa nie tylko świetnie wygląda, ale przede wszystkim odprowadza nadmiar ciepła, który wytwarza się przy ładowaniu. Dzięki odporności na wysokie i niskie temperatury ładowarka sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. Eleganckie wzornictwo i solidne wykonanie (jednolita powłoka i waga aż 51 gramów) sprawia, że nadaje się nawet na drobny prezent, zwłaszcza dla osoby, która dużo czasu spędza w samochodzie. Podłącza się ją do zapalniczki samochodowej o napięciu 12-24 V, czyli nadaje się do samochodów osobowych i ciężarowych. Ładowarka ma energooszczędny, ledowy wskaźnik, który ułatwia podłączenie kabla podczas jazdy w ciemności.

 

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent ZZZZ_Benks
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Głębokość: 2.5 cm
Szerokość: 6.3 cm
Waga: 0.067 kg
Wysokość: 1.8 cm
Pozostałe
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 104 szt
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.