Unitek Adapter USB-C na 2x port DP 1.4 8K 60Hz

  • Numer katalogowy : V1407A
  • Kod EAN : 4894160043245
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

 

Adapter z dwoma portami DisplayPort do wyświetlania obrazu przez USB-C lub Thunderbolt 3 z funkcją MST.

Dwa ekrany przez USB-C

Konwerter z USB-C przyda się do podłączenia jednego lub dwóch monitorów do laptopa, komputera lub tabletu z portem USB-C  (port musi obsługiwać DP Alt Mode lub Thunderbolt 3) np. MacBook’a Pro. Adapter jest dopasowany do najnowszej wersji standardu DisplayPort 1.4, umożliwia więc przesyłanie wysokiej jakości dźwięku i obrazu w rozdzielczości 8K przy częstotliwości 60Hz i 4K@120Hz.

adapter Displayport

Funkcja MST

Technologia Multi-Stream Transport umożliwia rozszerzenie podstawowego ekranu komputera o dodatkowe dwa obrazy w maksymalnej rozdzielczości 5K@60Hz (na komputerach z systemem iOS działa rozszerzanie tylko do jednego ekranu, a na zewnętrznych monitorach jest możliwe wyświetlanie dwóch takich samych obrazów).

Technologia HDCP

Wygoda i jakość urządzeń audio-video to jednak nie tylko wysokie rozdzielczości obrazu. Przejściówka USB-C na DP jest kompatybilna z zabezpieczeniami HDCP 2.2 (High-bandwidth Digital Content Protection) więc może być bez problemu używana do oglądania filmów z płyt Blu-ray i z popularnych serwisów (Ultra HD 4K Netflix, Amazon Prime Video etc.). Adapter nie wymaga instalacji sterowników (Plug&Play) ani podłączania dodatkowego zasilania.

Jakość gwarantowana

Wszystkie produkty marki Unitek w Polsce mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android).

Najważniejsze cechy:

  • Dwa porty wyjściowe DisplayPort i wtyk USB-C
  • Możliwość klonowania i rozszerzania obrazu
  • DisplayPort 1.4 obsługuje obraz o rozdzielczości 8K@60Hz, 4K@120Hz i niższe
  • Kompatybilność z zabezpieczeniami HDCP 2.2

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Unitek
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Inni kupili również

Inni kupili również