Orico Adapter microUSB na USB-C z zawieszką szary

  • Numer katalogowy : CBT-MT01-SV-BP
  • Kod EAN : 6936761898256
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

ORICO Adapter microUSB na USB-C z zawieszką

Połączenie bez ograniczeń z microUSB

Port USB-C staje się standardem w większości sprzętów elektronicznych, takich jak smartfony, laptopy czy tablety. Na rynku wciąż jest dużo produktów z przewodami zakończonymi microUSB. Problem z połączeniem dwóch urządzeń o różnych portach rozwiązuje adapter, typu microUSB (żeński) do USB-C (męski).

Przejściówka jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, które chroni przed zarysowaniami i wgnieceniami. Niewielkie rozmiary (24 mm długości, 14 mm szerokości i 6 mm wysokości) oraz zawieszka sprawiają, że adapter doskonale sprawdzi się w podróży.

Poznaj Orico

Założone w 2009 roku Orico należy do grupy nowoczesnych azjatyckich producentów, którzy wprowadzili japoński system zarządzania 5S. Stale prowadzi badania nad nowymi technologiami, aby tworzyć praktyczne urządzenia USB, ładujące, akcesoria mobilne, adaptery do dysków SSD i inne.

Firma nie zleca produkcji podwykonawcom, dzięki czemu kontroluje jakość produkcji na każdym etapie, od projektu po opakowanie. Połączenie technologii i przemyślanego designu pozwala użytkownikom cieszyć się akcesoriami przydatnymi w codziennym życiu w skomputeryzowanym świecie.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Orico
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Kolor: Szary
Materiał zewnętrzny: Aluminium
W zestawie: Zawieszka
Pozostałe
Rodzaj urządzenia: Adapter / Konwerter
Zastosowanie: Transfer danych
Zasilanie / ładowanie
Złącze 1: Wtyk USB-C
Złącze 2: Port microUSB
Inni kupili również

Inni kupili również