Orico Adapter Bluetooth 5.0 USB-A biały

  • Numer katalogowy : BTA-508-WH-BP
  • Kod EAN : 6954301166429
  • Kod CN : 8517 62 99
Opis produktu

Opis produktu

ORICO Adapter Bluetooth 5.0 USB-A

Nowy poziom bezprzewodowego połączenia

Twój komputer nie obsługuje technologii Bluetooth? Z adapterem USB-A od Orico to nie problem! Ten niewielki odbiornik pozwala na połączenie się z urządzeniami Bluetooth w promieniu aż do 20 m. Takie rozwiązanie docenią użytkownicy bezprzewodowych peryferii jak klawiatur czy myszy. Adapter sprawdzi się również przy połączeniu z głośnikami, słuchawkami, padami gamingowymi czy drukarkami. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa ABS. Proces instalacji jest szybki i intuicyjny. Wystarczy podpiąć go do portu USB-A i zainstalować za swoim komputerze sterowniki do pobrania ze strony: https://orico.fen.pl/wsparcie-techniczne/.

Odkryj moc Bluetooth 5.0

Adapter ze standardem Bluetooth 5.0 wyróżnia się błyskawiczną transmisją danych (aż do 5 Mbps). Pozwala to na dużo większy komfort pracy niż w przypadku korzystania z technologii Bluetooth 4.2, gdzie transfer to 1 Mbps. Umieszczony w adapterze chip RTL8761B charakteryzuje się wysoką wydajnością przy jednoczesnym niewielkim zużyciu prądu. Adapter Bluetooth 5.0 jest oczywiście kompatybilny wstecznie z urządzeniami ze starszą wersją Bluetooth. Adapter umożliwia ciągłe połączenie (np. podczas przesyłania dźwięku) oraz transfer plików między urządzeniami mobilnymi z Androidem. Połączenie audio działa w obu kierunkach — adapter jest kompatybilny z głośnikami, mikrofonami, oraz zestawami słuchawkowymi z mikrofonem.

Uwaga: Adapter nie wspiera transferu plików dla iPhone'a.

Wygoda użytkowania

Raz sparowane urządzenia Bluetooth są zapamiętywane i łączą się natychmiastowo, kiedy tego potrzebujesz.

Dwie wersje kolorystyczne

Model Orico BTA-5008-WH-BP jest zrobiony z białego tworzywa, ale jeśli bardziej przekonuje Cię eleganckie czarne wykończenie, mamy w ofercie również czarną wersję tego produktu. Oba modele mają pozłacane złącze USB dla ochrony styków przed korozją i nieco stabilniejszego transferu.