Orico Hub USB 2.0 4 porty USB-A aktywny OTG

  • Numer katalogowy : W5P-U2-030-BK-BP
  • Kod EAN : 6936761867535
  • Kod CN : 8517 62 35
Opis produktu

Opis produktu

Rozdzielacz usb oricoAktywny hub z 4 portami USB pozwala na podłączenie do jednego wejścia do komputera dodatkowych urządzeń peryferyjnych.

Więcej portów USB

Niektóre komputery, zwłaszcza nowsze mają okrojoną liczbę portów USB. Jeśli chcesz podłączyć więcej urządzeń takich jak klawiatura, mysz czy dysk zewnętrzny, przyda się rozdzielacz USB. Hub Orico jest malutki, więc można go także wygodnie podłączyć do "mini-komputera" Raspberry Pi, bez utraty jego kompaktowych wymiarów. Wszystkie 4 porty USB mogą działać równocześnie.

Rozdzielacz aktywny na 4 porty

Standardowy port USB-A oferuje na wyjściu prąd o natężeniu maksymalnie 500 mA. Jeśli do rozdzielacza USB podłączy się więcej urządzeń, których zapotrzebowanie będzie większe, ich praca może być utrudniona. Dlatego warto wybierać huby aktywne z opcją podłączenia dodatkowego zasilania. W tym przypadku zasilanie o napięciu 5 V odbywa się przez popularny port micro USB — w ten sposób wykorzystasz leżącą w szufladzie starą ładowarkę do telefonu.

Standard USB 2.0

Rozdzielacz aktywny na 4 porty USB 2.0 ma przepustowość 480 Mbps. Zamontowany wewnątrz profesjonalny chipset odpowiada za stabilne przesyłanie danych i równomierne rozłożenie zasilania. USB 2.0 jest kompatybilne z innymi wersjami standardu: USB 1.1 i 3.0 (i jego wersje).

Funkcja OTG

OTG, czyli On-The-Go to technologia umożliwiająca podłączenie akcesoriów ze wtykiem USB-A do urządzenia mobilnego — smartphone'a czy tabletu. Wystarczy przejściówka USB-A na microUSB (lub USB-C) i możesz wygodnie pracować czy grać na telefonie za pomocą klawiatury i myszy. Ta opcja bywa bardzo przydatna w podróży. Zapakuj huba i ruszaj w drogę.

Ładowarka 4 porty USB

Poza możliwością transferu danych, hub oferuje także wydajne ładowanie. Po podłączeniu do dowolnej ładowarki USB, staje się 4-portową stacją ładującą. Już nie musisz wybierać które urządzenie podłączyć do ładowania jako pierwsze.

Poznaj Orico

Orico Technology to nowoczesny azjatycki producent elektroniki i akcesoriów USB. Cały proces produkcji odbywa się w jednym przedsiębiorstwie, dzięki czemu jego jakość jest kontrolowana na każdym kroku - od projektu, po produkcję opakowań.

Orico od 2009 roku rozwija znane i wprowadza nowe technologie, aby oferować coraz lepsze urządzenia USB, gadżety elektroniczne, ładowarki, czy stacje dysków HDD. Połączenie technologii i przemyślanego designu pozwala użytkownikom cieszyć się akcesoriami przydatnymi w codziennym życiu w skomputeryzowanym świecie.

Orico co to

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Orico
Gwarancja 24 miesiące (24m)
Dane techniczne
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Kolor: Czarny
Materiał zewnętrzny: ABS
Obsługiwane technologie: Plug & Play
Port USB: tak
Pozłacane końcówki: nie
Przepustowość: 0.48 Gbps
Pozostałe
Długość przewodu: 0.3 m
Ilość portów USB-A: 4 szt
Standard USB: USB 2.0
Zastosowanie: Transfer danych
Zasilanie / ładowanie
Złącze 1: Wtyk USB-A
Złącze 2: Port USB-A
Wtyk microUSB
Inni kupili również

Inni kupili również