Belkin 20W PD Home Charger + Lightning to USB-C

  • Numer katalogowy : WCA003VF04WH
  • Kod EAN : 745883816453
  • Kod CN : 8544 42 10
Opis produktu

Opis produktu

SZYBKIE ŁADOWANIE Z USB POWER DELIVERY
Kompaktowa 20-watowa ładowarka ścienna z funkcją USB-Power Delivery obsługuje funkcję Fast Charge dla iPhone'a, umożliwiając ładowanie iPhone'a 8 lub nowszego od zera do 50% w 30 minut za pomocą dołączonego kabla oraz innych smartfonów/tabletów z optymalną prędkością.* Ta kieszonkowa ładowarka, zaprojektowana z myślą o podróżowaniu, łatwo mieści się w dowolnym miejscu w domu lub gdy jesteś poza domem. Gwarancja na podłączony sprzęt chroni Twoje urządzenia, zapewniając dodatkowy spokój. Aby dowiedzieć się więcej o szybkim ładowaniu i rozszerzonym wsparciu posprzedażowym, odwiedź europejską stronę producenta Belkin.
BELKIN robi różnicę

  • Belkin to firma z Kalifornii — pionier w dziedzinie innowacji i technologii od ponad 35 lat.
  • Certyfikat MFi wydany przez firmę Apple zapewnia zgodność i jakość, na której możesz polegać.
  • Rozbudowane procedury testowania produktów gwarantują jakość i trwałość.
  • Ładowarka jest wyposażona w inteligentne chipsety, które optymalizują napięcie i natężenie prądu, zapewniając wydajne i bezpieczne ładowanie podłączonych urządzeń.
  • Certyfikat USB-IF zapewnia kompatybilność z akredytowanymi urządzeniami

USB-C WSPIERA SZYBKIE ŁADOWANIE DLA iPHONE
Dzięki 20 W i USB-Power Delivery, ta ładowarka obsługuje funkcję Fast Charge, aby naładować baterię iPhone'a od 0 do 50% w zaledwie 30 minut, a także inne kompatybilne urządzenia z optymalną prędkością. Użyj dołączonego kabla USB-C do Lightning, aby rozpocząć ładowanie iPhone'a od razu po wyjęciu z pudełka. W przypadku urządzeń Samsung, Google i innych obsługiwanych pod kątem szybkiego/optymalnego ładowania sprawdź listę zgodności ładowarki USB-C o mocy 18 W lub 20 W.
NAPRAWDĘ MAŁA
Ta kompaktowa ładowarka o wymiarach 50 x 48,75 mm i głębokości zaledwie 52,3 mm jest umieszczona płasko na ścianie, dzięki czemu z łatwością zmieści się za meblami lub w trudno dostępnych gniazdkach. Jest również idealnie dopasowana, aby zmieścić się w kieszeni lub torbie, co oznacza, że będziesz mieć dostęp do szybkiego ładowania, gdziekolwiek się wybierasz.DOŁĄCZONY KABEL Z CERTYFIKATEM MFi
Do zestawu jest dołączony kabel USB-C do Lightning o długości 1,2 m, dzięki czemu możesz szybko naładować iPhone'a zaraz po wyjęciu z pudełka.* Kabel ma certyfikat MFi, aby zagwarantować kompatybilność z urządzeniami z systemem iOS i spełnia wysokie standardy jakości określone przez Apple.OCHRONA WSZYSTKICH TWOICH TECHNOLOGII
Oferujemy 2-letnią gwarancję na ładowarkę ścienną USB-C 20 W oraz kabel USB-C ze złączem Lightning, aby zapewnić Ci spokój ducha. Zapewniamy również dodatkową gwarancję, która obejmuje podłączony sprzęt przed uszkodzeniem do kwoty 1500 GBP.

Dane techniczne: 50 mm x 48,75 mm x 52,3 mm 1,2 m kabel 20W/3,6A

W opakowaniu: Ładowarka ścienna USB-C PD 20W Kabel USB-C do Lightning o długości 1,2 m

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Belkin
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Certyfikat: MFi
Głębokość: 4.77 cm
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Moc (W): 20 W
Port ładujący USB: tak
Standard ładowania: Power Delivery
Szerokość: 10.13 cm
W zestawie: Przewód Lightning
Waga: 0.131 kg
Wysokość: 13.41 cm
Pozostałe
Dla urządzeń: iPad
iPhone
Długość przewodu: 1.2 m
Ilość portów: 1 szt
Ilość portów USB-C: 1 szt
Kolor: Biały
Przeznaczenie: Do domu / biura
Rodzaj portów ładowania: USB-C
Rodzaj urządzenia: Ładowarka
Rodzaj ładowania: Przewodowe
Rodzaj ładowarki: Sieciowe
Zastosowanie: Zasilanie / ładowanie
Złącze 1: Port USB-C
Inni kupili również

Inni kupili również