Belkin ScreenForce Pro UltraGlass iPhone 14 ProMax

{{$ctrl.previewActiveProduct.data.name}}

  • Numer katalogowy : OVA104ZZ
  • Kod EAN : 745883848379
  • Kod CN : 7007 19 80
Opis produktu

Opis produktu

 

Szklana ochrona

Twój nowy iPhone 14 Pro zyskał nowego sprzymierzeńca – podwójnie wzmocnioną osłonę ekranu UltraGlass, która ochroni go przed uszkodzeniem. Została ona wykonana z wysokiej jakości niemieckiego szkła od Schott Innovation, absorbującego uderzenia od upadku.

 

Belkin OVA104ZZ niemieckie szkło na smartfonie

 

Odporny na rysy

Włóż iPhone’a 14 Pro do torby lub kieszeni z kluczami będąc spokojnym o ekran smartfona. Uzyskaj najwyższą ochronę dzięki jedynemu w swoim rodzaju szkłu UltraGlass. Testy potwierdzają: to podwójnie wzmocnione szkło oznacza dwukrotnie lepszą ochronę przed upadkiem niż szkło hartowane i dwa razy lepszą ochronę przed codziennym zużyciem.

Osłona zapewnia precyzyjną czułość dotyku wraz z krystaliczną czystością, pozwalającą zachować estetyczny wygląd. Idealna aplikacja szkła bez ryzyka pęcherzyków powietrza jest łatwa zarówno w domu jak i miejscu publicznym.

 

Czysty jak łza

Chroń swojego nowego iPhone'a nie tylko za pomocą wysokiej jakości niemieckiego szkła. Osłona zawiera cienkie szkło o grubości 0,29 mm zachowa czułości ekranu, który pozostanie czysty i wyraźny dzięki odporności na odciski palców. Przedłuż żywotność swojego ochraniacza ekranu, chroniąc go przed przebarwieniami dzięki elementom antybakteryjnym, które są zawarte w szkle. Chronią one Twój ekran przed rozwojem mikroorganizmów często występujących na dłoniach i powierzchniach, z którymi styka się Twój telefon, a które mogą powodować degradację protektora ekranu.

 

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Belkin
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Głębokość: 1.98 cm
Szerokość: 9.14 cm
Waga: 0.077 kg
Wysokość: 18.29 cm
Pozostałe
Dla urządzeń: iPhone
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt
Kolor: Przezroczysty
Rodzaj urządzenia: Szkła ochronne
Szkła ochronne: iPhone 14 Pro Max

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700 

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.