(EOL) Belkin 63W USB-C Charger, GaN, 45C/18C, WHT

 • Numer katalogowy : WCH003VFWH
 • Kod EAN : 745883794072
 • Kod CN : 8504 40 30
Opis produktu

Opis produktu

Belkin ładowarka podłączona do smartfona

 

Doświadcz ładowania na wyższym poziomie dzięki zaawansowanej technologii GaN

Ten potężny dodatek do naszej rodziny ładowarek oferuje szybkie ładowanie wielu urządzeń w niezwykle kompaktowym i wygodnym rozmiarze.
Azotek galu (GaN) to wysokowydajna alternatywa dla tradycyjnego krzemu używanego w urządzeniach ładujących. Tranzystory GaN wytwarzają mniej ciepła, dzięki czemu komponenty mogą być bliżej siebie, co oznacza, że otrzymujesz znacznie mniejszą ładowarkę z całą mocą dużej.

Dwa porty USB-C Power Delivery zostały wyposażone w technologię, która wykrywa możliwie maksymalne natężenie prądu do 3A dla danego urządzenia, co znacznie skraca czas ładowania względem standardowych ładowarek, a inteligentne rozdzielanie mocy zapewni ładowanym urządzeniom możliwie odpowiednią ilość energii z każdego portu.

 

Szybkie ładowanie z zasilaniem USB-C

Aby szybko ładować się między spotkaniami lub w podróży, nasza ładowarka ścienna Dual USB-C GaN zapewnia szybkie ładowanie urządzeń obsługujących USB-C PD. Naładuj 15-calowego MacBooka Pro od 0-50% w zaledwie 60 minut lub szybko naładuj iPhone'a 8 lub nowszego od 0-50% w 30 minut.

Wyjścia:

 • USB-C PD: 18W
 • USB-C PD: 45-60W


Ładowarka ze wsparciem Apple Fast Charge oraz Power Delivery. Umożliwia naładowanie np.: iPhone'a 8 lub nowszego od 0% do 50% w zaledwie ok. 30 minut, MacBook'a Pro 15" od 0% do 50% w ok. 60 minut, jak i inne kompatybilne urządzenia z optymalną prędkością. 

 

Belkin praca z podłączonym smartfonem

 

Inteligentne rozdzielanie mocy

Zapewnij swoim urządzeniom odpowiednią ilość energii z każdego portu USB-C. Inteligentne współdzielenie mocy zapewnia najbardziej efektywne ładowanie jednego dużego urządzenia lub dowolnych dwóch urządzeń, wykrywając, kiedy każdy port jest używany i odpowiednio kierując optymalną moc. Możesz użyć jednego portu do ładowania jednego urządzenia USB-C i uzyskać do 60 W lub naładować laptopa lub tablet do 50 W jednym portem, a smartfon do 18 W drugim.

Parametry poszczególnych wyjść podczas ładowania jednego urządzenia:

 • USB-C PD 18W: [5V/3A/15W], [9V/2A/18W]
 • USB-C PD 45-60W: [5V/3A/15W], [9V/3A/27W], [15V/3A/45W], [20V/3A/60W]


Parametry poszczególnych wyjść podczas ładowania dwóch urządzeń jednocześnie:

 • USB-C PD 18W: [5V/3A/15W], [9V/2A/18W]
 • USB-C PD 45-60W: [5V/3A/15W], [9V/3A/27W], [15V/3A/45W], [20V/2.5A/50W]

 

Nowoczesny design z technologią GaN

Zastosowanie tranzystorów z azotku galu (GaN - gallium nitride) zamiast tradycyjnego krzemu zaowocowało jeszcze mniejszym wytwarzaniem ciepła, co pozwoliło na bliższe usytuowanie wewnętrznych komponentów względem siebie, a tym samym zachowanie kompaktowej budowy ładowarki. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz znacznie mniejszą ładowarkę z dużą mocą, która wymagałaby standardowo większej obudowy.

Nowoczesny design ładowarki prezentuje się smukło i stylowo. Doskonale sprawdzi się w ciasnym szeregu gniazdek na listwach zasilających, a ponadto równie łatwo zmieścisz ją w torebce czy plecaku, by mieć ją zawsze pod ręką będąc poza domem.

Wymiary:

 • Długość: 62,3 mm
 • Szerokość: 30 mm
 • Wysokość: 66 mm

 

Belkin wymiary

 

Gwarancja bezpieczeństwa

Ładowarki firmy Belkin są tak skonstruowane, aby zapewnić najlepsze zabezpieczenie urządzenia podczas ładowania. Inteligentny układ mierzy napięcie i automatycznie dostosowuje odpowiednio maksymalną moc ładowania.

Belkin zapewnia gwarancję bezpieczeństwa podłączonego sprzętu o wartości do 2,000 Euro. Jeśli sprzęt zostanie uszkodzony przez ładunek elektryczny podczas prawidłowego podłączenia do ładowarki, Belkin naprawi lub wymieni urządzenie na nowe.

Ładowarka ścienna obsługuje szeroką gamę urządzeń kompatybilnych z USB-C Power Delivery, w tym Samsung i Google, a także modele MacBook Pro, MacBook Air, iPad Pro oraz iPhone 8 i nowsze.

btsbelkin21

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Belkin
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Głębokość: 4.06 cm
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Port ładujący USB: tak
Standard ładowania: Power Delivery
Szerokość: 13.08 cm
Waga: 0.207 kg
Wysokość: 10.1 cm
Pozostałe
Ilość portów: 2 szt
Ilość portów USB-C: 2 szt
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt
Kolor: Biały
Moc (W): 63 W
Rodzaj portów ładowania: USB-C
Rodzaj ładowania: Przewodowe
Rodzaj ładowarki: GAN
Sieciowe
Zastosowanie: Zasilanie / ładowanie
Złącze 1: Port USB-C
Złącze 2: Port USB-C
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.