Kategorie - zakładki

wePresent WiPG-1000P (promo)
  • Numer katalogowy: WIPG-1000P
  • Kod EAN: 4714123690265
  • Producent: Barco
  • Warunki gwarancji: 24 miesiące (24m)
  • Kod CN: 8517 62 00
W celu dokonania zakupu lub skorzystania z funkcji ofertownika zaloguj się lub zarejestruj w systemie B2B FEN.
Zaloguj się do systemu B2B

WiPG-1000P jest podstawowym rozwiązaniem prezentacyjnym w rodzinie wePresent. Jego bogate możliwości czynią go bardzo efektywnym kosztowo rozwiązaniem dla sal lekcyjnych i wykładowych, pokojów spotkań czy sal konferencyjnych. WiPG-1000P łączy się z wyświetlaczem za pomocą portów HDMI lub VGA, wspierając rozdzielczości aż do 1080p. Posiada również dodatkowe wyjście audio (mini-jack) do integracji z zewnętrznym systemem nagłośnienia.

 


Prezentuj z dowolnego urządzenia
W środowiskach Bring Your Own Device obsługa prezentacji z wielu różnych platform jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. wePresent ułatwia użytkownikom dowolnych urządzeń na błyskawiczne łączenie się z ekranem i prezentowanie treści, nawet bez instalacji dodatkowego oprogramowania. WiPG-1000P pozwala również na współdzielenie treści video i audio z urządzeń iOS, używając natywnego protokołu Apple AirPlay.

Wielu użytkowników - wspólna prezentacja
Spotkania i sale w których się odbywają różnią się wielkością. Aby pomóc w zapanowaniu nad największymi z nich, wePresent oferuje interaktywne mechanizmy prezentacji i współpracy, umożliwiające połączenie i uczestnictwo aż do 64 uczestników. Każdy z nich może uczestniczyć w prezentacji, korzystając w pełni z możliwości współpracy wielu użytkowników jednocześnie. Wykorzystując opcję conference control moderatorzy mogą decydować który z użytkowników uzyskuje dostęp do ekranu a nawet wyświetlać obraz z czterech urządzeń jednocześnie.

Elastyczność połączeń i bezpieczna sieć
WiPG-1000P wyposażony jest w zarządzalny punkt dostępowy WLAN, który może rozgłaszać dodatkową sieć bezprzewodową dla pracowników czy gości. Funkcja gatekeeper pozwala na ograniczenie dostępu do sieci i/lub Internetu a transmisja obrazu szyfrowana jest bezpiecznym protokołem SALSA20.

Interaktywność w zestawie
Port USB wbudowany w WiPG-1000P pozwala na dołączenie dowolnej myszy USB (w tym bezprzewodowych czy 3D) w celu zarządzania wyświetlaniem bezpośrednio na ekranie. Obsługuje również ekrany dotykowe i tablice interaktywne (IWB).

Wspierane systemy operacyjne Windows 7,8,10 (oprócz Windows RT)
Mac OSX 10.9+
Android 4.1+
iOS 4.2+
Wyjścia video 1 x HDMI
1 x VGA
Wyświetlanie do 30 fps
Rozdzielczość wyjściowa do 1080p
Liczba podłączonych użytkowników do 64
Jednoczesne wyświetlanie do 4 użytkowników (podział ekranu na 4 równe części)
Wyjścia audio HDMI
analogowe (mini-jack 3.5mm)
Bezpieczeństwo WLAN WEP
WPA
WPA2-PSK
Częstotliwość WLAN do wyboru: 2.4G (b/g/n) lub 5G (a/n)
Zasięg do 30m
Złącza VGA
HDMI
RJ-45
USB 2.0 (x3)
Przycisk Reset
Mini-jack (audio)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny (DC 5V 2.6A)

Specyfikacja WiPG-1000P [Pobierz]

Porównanie modeli wePresent [Zobacz]

Facebook