Linksys RE6400-EU

  • Numer katalogowy : RE6400-EU
  • Kod EAN : 745883704354
  • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

Linksys EA6400 Repeater Wifi

Czy zdarza się, że Twoje urządzenia tracą łączność z Internetem? A może sygnał z routera nie dociera do wszystkich pomieszczeń w domu? Rozwiązaniem jest dwuzakresowy wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej Linksys RE6400. Dzięki kompaktowym rozmiarom nie rzuca się w oczy, dyskretnie pomagając Ci połączyć się z siecią. Zasięg do 700 metrów kwadratowych pozwala surfować w Internecie nawet kiedy jesteś w ogrodzie.

Kluczowe cechy:

  • maksymalna prędkość do N300 + AC867 Mb/s

  • kompatybilność z każdym routerem

  • dwuzakresowe Wi-Fi

  • do 700 metrów kwadratowych zasięgu

  • kształtowanie wiązki

  • port Gigabit Ethernet

 

Kompatybilność ze wszystkimi routerami

Linksys RE6400 współpracuje ze wszystkimi routerami Wi-Fi dostępnymi na rynku. W rezultacie zmiana dostawcy Internetu lub wymiana routera nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. A co najważniejsze, rozszerzenie sieci przy pomocy wzmacniacza nie wymaga zmian w ustawieniach sieciowych routera. Tym samym możesz ją przeprowadzić samodzielnie.

Proste podłączenie

Instalacja wzmacniacza Linksys RE6400 jest niezwykle prosta. Wystarczy kliknąć przycisk ‘połącz’ na obudowie, a parowanie wzmacniacza z routerem przebiegnie automatycznie. Równie szybko skonfigurujesz Linksys RE6400 ze swoim notebookiem, tabletem i smartfonem. Optymalne miejsce do instalacji wzmacniacza znajdziesz z pomocą oprogramowania Spot Finder.

Technologia Cross Band

Technologia Cross Band maksymalizuje wydajność sieci Wi-Fi poprzez jednoczesne wykorzystywanie obu pasm do transmisji danych. Możesz strumieniować muzykę, grać online i przeglądać strony internetowe bez żadnych zakłóceń. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. AC1200 Boost oferuje prędkość transmisji do N300 + AC867 Mb/s i może też skupić sygnał Wi-Fi bezpośrednio na podłączonym urządzeniu, co poprawia wydajność.

 

Port Gigabit Ethernet

Podłącz konsolę do gier, odtwarzacz Blu-ray, Smart TV lub odtwarzacz mediów do swojej sieci Wi-Fi. Port Gigabit Ethernet umieszczony w obudowie Linksys RE6400 zapewnia do 10 razy większą wydajność, niż port Fast Ethernet.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Linksys
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Częstotliwość pracy: 2.4GHz
5GHz
Ilość portów: 1 szt
Ilość portów LAN: 1 szt
Ilość portów głównych: 1 szt
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz: 300 Mbps
Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz: 867 Mbps
Przepustowość: 1.167 Gbps
Przepustowość portów głównych: Gigabit Ethernet
Rodzaj portów głównych: RJ45
Standard Wi-Fi: 802.11ac
Zarządzanie: tak