QNAP QMiro-201W-EU

 • Numer katalogowy : QMIRO-201W-EU
 • Kod EAN : 4713213518236
 • Kod CN : 8517 62 00
Opis produktu

Opis produktu

Aby przystosować się do nowych realiów jak praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QMiro-201W obsługuje trzypasmowy Mesh Wi-Fi 5 i rozwiązanie SD-WAN VPN dla przedsiębiorstw, umożliwiając wdrożenie sieci VPN w różnych lokalizacjach za pośrednictwem aplikacji QuWAN Orchestrator. Ekonomiczny model QMiro-201W jest równocześnie solidną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.

Trzypasmowy router Wi-Fi zapewnia płynne i stabilne połączenie Wi-Fi przy częstotliwości 2,4 GHz, 5 GHz i dedykowanej Mesh 5 GHz.

Obsługa Mesh Wi-Fi i przekazywania na potrzeby łączności o dużym zakresie.

Łatwo i bezpiecznie połącz się z firmową siecią i oddziałami firmy dzięki wbudowanemu rozwiązaniu QNAP SD-WAN, QuWAN

Możliwość łączenia sieci domowej z routerem trzypasmowym Mesh Wi-Fi o dużym zasięgu

Możesz pożegnać się ze słabym sygnałem Wi-Fi, konfigurując strukturę sieci Mesh Wi-Fi w swoim domu. Urządzenie QMiro-201W korzysta z technologii Wi-Fi i przekazywania, co pozwala wielu użytkownikom automatycznie łączyć się z access pointem o najsilniejszym sygnale Wi-Fi, używając jednego identyfikatora SSID. Dzięki dwupasmowej częstotliwości 2,4 GHz / 5 GHz model QMiro-201W zapewnia dedykowaną częstotliwość Mesh 5 GHz dla połączeń o dużej przepustowości pomiędzy routerami Wi-Fi Mesh, zapewniając płynne i stabilne połączenia Wi-Fi.

Dedykowany router trzypasmowy Mesh Wi-Fi na potrzeby płynnych połączeń

Urządzenie QMiro-201W obsługuje trzypasmowy router Wi-Fi o częstotliwości 2,4 GHz, 5 GHz i dedykowane pasmo Mesh Wi-Fi 5 GHz na potrzeby połączeń o dużej przepustowości pomiędzy routerami Mesh Wi-Fi. Urządzenie QMiro-201W zapewnia płynne i stabilne połączenia Wi-Fi, inaczej niż to jest w przypadku tradycyjnych, dwupasmowych routerów, których przepustowość 5 GHz musi być dzielona pomiędzy klientami Wi-Fi a routerami Mesh Wi-Fi.

System operacyjny QuRouter: Łatwe w obsłudze zarządzanie routerem

System operacyjny QuRouter OS, wyposażony w sieciowy interfejs graficzny i przejrzysty pulpit nawigacyjny, zapewnia przyjazny w obsłudze interfejs do codziennego zarządzania siecią. Urządzenie QMiro-201W obsługuje również konfigurację routera bezprzewodowego lub trybu AP za pośrednictwem systemu operacyjnego QuRouter OS, umożliwiając wysłanie adresu IP jako routera głównego lub odebranie adresu IP z innego routera głównego. Dzięki systemowi operacyjnemu QuRouter OS użytkownicy mogą nie tylko wydajnie zarządzać wszystkimi podłączonymi urządzeniami przewodowymi i bezprzewodowymi w czasie rzeczywistym, ale także konfigurować NAT, VPN, zabezpieczenia i zaawansowane funkcje QuWAN.


Łączność wygodna dla pracowników zdalnych

Praca z domu zmieniła życie i codzienne praktyki pracowników i przedsiębiorstw, ale obecnie wyzwaniem jest zapewnienie nieprzerwanie bezpiecznego połączenia z IT firmy. QNAP QuWAN to rozwiązanie SD-WAN, które umożliwia automatyczną konfigurację sieci Mesh VPN od sieci korporacyjnych po osobiste routery domowe. Po skonfigurowaniu domowego modelu QMiro-201W QuWAN Cloud Orchestrator umożliwia podłączenie QMiro-201W do sieci mesh VPN zarówno w trybie routera jak i AP. W ten sposób QMiro-201W stanie się bramą do firmowej chmury.

Możesz utworzyć rodzinne środowisko sieciowe

Kontrola rodzicielska umożliwia blokowanie nieodpowiednich witryn, ustawianie czasu korzystania z ekranu i filtrowanie słów kluczowych w wyszukiwarkach, aby zapewnić wszystkim członkom rodziny bezpieczne korzystanie z Internetu.

Zapewnij sobie ochronę przed naruszeniami i włamaniami

QNAP stosuje model bezpieczeństwa Zero Trust („nigdy nie ufaj, zawsze weryfikuj”), pomagając chronić przed złośliwym oprogramowaniem i włamaniami. Połączenia, urządzenia i adresy IP można także blokować przy użyciu NAT.

Stylowy kolor niebieski Morandi oraz pasywne chłodzenie do zastosowań domowych

Łącząc styl i funkcjonalność pasującą do nowoczesnych, cyfrowych domów, urządzenie QMiro-201W łączy kolor niebieski Morandi i prawie bezgłośne chłodzenie bez wentylatora.

Łatwa 6-etapowa instalacja dzięki aplikacji QuRouter

Konfiguracja ustawień sieciowych jest znacznie uproszczona dzięki aplikacji QuRouter. Korzystając z funkcji Bluetooth i kreatora ustawień, możesz w zaledwie pięciu krokach wykonać konfigurację inteligentnej sieci domowej i aplikacji pamięci w chmurze.

Zainstaluj urządzenie

 • Zainstaluj urządzenie

  Otwórz aplikację QuRouter, aby sprawdzić nazwę modelu urządzenia, podłączyć do zasilania i Internetu.

Zweryfikuj urządzenie
 • Zweryfikuj urządzenie

  Aby ukończyć proces weryfikacji, wprowadź ostatnie 6 znaków adresu MAC widocznego na naklejce urządzenia.

Wybierz lokalizację urządzenia
 • Wybierz lokalizację urządzenia

  Wybierz lokalizację urządzenia w określonym obszarze domu.

Skonfiguruj sieć bezprzewodową
 • Skonfiguruj sieć bezprzewodową

  Zmień identyfikator SSID sieci Wi-Fi i hasło, aby połączyć się z siecią bezprzewodową.

Powiadomienie o aktualizacji oprogramowania układowego
 • Powiadomienie o aktualizacji oprogramowania układowego

  Użytkownicy otrzymają powiadomienie o dostępności nowej wersji oprogramowania układowego, aby dokonać szybkiej aktualizacji.

Zaloguj się przy użyciu identyfikatora QNAP ID
 • Zaloguj się przy użyciu identyfikatora QNAP ID

  Zaloguj się przy użyciu identyfikatora QNAP ID, aby zarejestrować urządzenie.

Steruj siecią Wi-Fi przy użyciu wygodnej aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna QuRouter pozwala monitorować domową sieć Mesh, uwzględniając stan połączenia, użycie sieci i liczbę podłączonych użytkowników.

Skonfiguruj inteligentną sieć domową Wi-Fi

Stwórz elastyczne środowisko sieci domowej Wi-Fi i ciesz się bezproblemowym, bezprzewodowym połączeniem za pośrednictwem routera QMiro Mesh Wi-Fi!

Jeden router QMiro-201W Wiele routerów QMiro-201W
Do 195 m2 195 m2 przy każdym nowym połączeniu
Dla jedno-/dwupokojowych mieszkań/małych sklepów Dla dużych, trzy- do pięciopokojowych mieszkań/dużych sklepów

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent QNAP
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Głębokość: 17.55 cm
Szerokość: 10 cm
Waga: 0.44 kg
Wysokość: 6.8 cm
Pozostałe
Ilość portów głównych: 2 szt
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt
Standard Wi-Fi: 802.11ac
Inni kupili również

Inni kupili również

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.