Belkin Invisiglass Ultra Priv iPhone SE/8/7/6s/6

  • Numer katalogowy : OVA057ZZ
  • Kod EAN : 745883816897
  • Kod CN : 7007 19 80
Opis produktu

Opis produktu

Chroń swój ekran 

InvisiGlass Ultra Privacy Anti-Microbial Screen Protector dla iPhone pozwala cieszyć się pełną prywatność ekranu w trybie portretowym, utrzymując swoje e-maile, teksty i zdjęcia chronione przed ciekawskimi oczami. Jeśli chcesz się podzielić tym, co jest na ekranie, po prostu obróć iPhone'a do trybu poziomego, aby uzyskać niezakłócony widok pod każdym kątem.

Zaawansowany dwukierunkowy filtr boczny, wykonany w technologii mikro-żaluzji, ogranicza widoczność pod kątem 30 stopni, zapewniając wyjątkową prywatność, niezbędną w dzisiejszym połączonym świecie.

Bezpieczny od zarazków
Wszędzie, gdzie się udajemy, nasze telefony zbierają zarazki i bakterie z naszych palców, kieszeni, torebek czy siedzeń samochodowych. Dodatkowa powłoka antybakteryjna na naszym antybakteryjnym ochraniaczu ekranu InvisiGlass Ultra Privacy hamuje 99%* rozwoju bakterii na Twoim ekranie, zapewniając Ci więcej spokoju.  

Nieskazitelne wrażenia dotykowe na ekranie
InvisiGlass Ultra jest tak cienka, że ledwo zauważysz jej obecność. Każdy dotyk i ruch jest precyzyjnie przenoszony na ekran pod spodem, co zapewnia nieskazitelną, krystalicznie czystą obsługę dotykową.

Ultra-uderzeniowa ochrona
Pomimo smukłego profilu, InvisiGlass Ultra została zaprojektowana z wykorzystaniem szkła wzmocnionego jonowymiennie i stworzona do pochłaniania silnych uderzeń. Liczby mówią same za siebie. W testach przeprowadzonych w tych samych warunkach InvisiGlass Ultra okazał się o 40% silniejszy** od ochronników ekranu wykonanych z hartowanego szkła.

Wielowarstwowa ochrona o grubości zaledwie 0,29 mm

  • Powłoka zapobiegająca pozostawianiu odcisków palców i odporna na zarysowania 9H† utrzymuje ekran czysty i wolny od zarysowań. 
  • Szkło chemicznie modyfikowane metodą wymiany jonowej zapewnia zwiększoną wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu gładkości w dotyku.
  • Optycznie czysty klej łączy szkło z podstawą, zapewniając najwyższą przejrzystość ekranu.
  • Płynny klej zapobiega powstawaniu szczelin.

 

Łatwa, precyzyjna aplikacja
InvisiGlass Ultra Privacy + Anti-Microbial Screen Protection może być profesjonalnie nałożona na Twój smartfon przez wyszkolonego specjalistę, przy użyciu specjalnie opracowanego systemu aplikacji. Jeśli nie możesz udać się do lokalnego punktu sprzedaży detalicznej, dołączyliśmy tacę Easy Align, aby zwiększyć precyzję aplikacji.

Specyfikacja

Specyfikacja

Producent Belkin
Gwarancja Producenta (24m)
Dane techniczne
Ilość w opakowaniu: 1 szt
Pozostałe
Dla urządzeń: iPhone
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt
Kolor: Przezroczysty
Szkła ochronne: iPhone 6
iPhone 6s
iPhone 7
iPhone 8
iPhone SE

ul. Czarnkowska 13, 60-415 Poznań

sekretariat@fen.pl

+48 616 690 700

Dotarłeś do końca... ale spokojnie, to tylko koniec strony.