Kategorie - zakładki

QNAP TS-863XU-RP-4GQNAP TS-863XU-RP-4G
 • Numer katalogowy: TS-863XU-RP-4G
 • Kod EAN: 4713213512777
 • Producent: QNAP
 • Warunki gwarancji: Producenta (36m)
 • Kod CN: 8471 50 00
W celu dokonania zakupu lub skorzystania z funkcji ofertownika zaloguj się lub zarejestruj w systemie B2B FEN.
Zaloguj się do systemu B2B

Przystępny cenowo serwer TS-863XU-RP z 10GbE jest wyposażony w wysokowydajny procesor czterordzeniowy AMD z serii G. Dzięki natywnej łączności 10GbE, zapewniającej wysokie parametry pracy i stabilną pracę, a także skalowalność pamięci masowej, TS-863XU-RP idealnie sprawdza się w zastosowaniach biznesowych wymagających większej przepustowości w celu obsługi centrów danych i wirtualizacji.

 

Wbudowana jednoportowa karta sieciowa 10GbE 10GBASE-T zapewnia akcelerację wirtualizacji i umożliwia edycję oraz udostępnianie plików wideo w dużej rozdzielczości.

 

 

Technologia automatycznego poziomowania Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają stałą optymalizację pamięci masowej.

 

 

Migawki pozwalają na pełną rejestrację stanu systemu i zapis danych, ułatwiając szybkie odzyskiwanie danych i redukując zagrożenia związane z atakami typu ransomware.

 

 

Hosting aplikacji kontenerowych i maszyn wirtualnych z różnymi systemami operacyjnymi.

 

 

Bezpieczna prywatna chmura umożliwiająca centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii.

 

 

Ujednolicone rozwiązanie pamięci masowej NAS i iSCSI-SAN (IP-SAN) o skalowalnej budowie.

 

 

Wysoka wydajność i szyfrowanie AES-NI z akceleracją

Serwer TS-863XU-RP jest wyposażony w energooszczędny 64-bitowy procesor czterordzeniowy AMD 2,0 GHz, pamięć RAM DDR3L 4 GB (z możliwością rozbudowy do 16 GB), jeden port 10GbE 10GBASE-T oraz cztery porty Gigabit Ethernet i obsługuje buforowanie SSD, przez co znakomicie radzi sobie w zastosowaniach wielozadaniowych. Dzięki szyfrowaniu AES-NI z akceleracją sprzętową TS-863XU-RP zapewnia także niezrównaną wydajność szyfrowania, aby poufne dane biznesowe mogły być bezpiecznie przechowywane na serwerze NAS.

1 x 10GbE Sequential File Transfer (64KB)
Read
 • 985 MB/s
Write
 • 483 MB/s

Przetestowano w laboratoriach QNAP. Dane liczbowe mogą się różnic w zależności od środowiska.

Środowisko testowe:
NAS: TS-863XU-RP-4G with QTS 4.3.4
Typ wolumenu: RAID 5; 8 x Intel S3500 240GB SSDs (SSDSC2BB240G4)
Komputery klienckie:
Intel® Core™ i7-6700 3.40GHz CPU; 32GB RAM; QNAP LAN-10G2T-X550 10GbE NIC; Windows® 10 64-bit, Iometer: 20-workers/1-outstanding/ 30s ramp up time with 3 minutes of run time.

Zintegrowana łączność 10GbE 10GBASE-T

Serwer TS-863XU-RP jest fabrycznie wyposażony w jednoportową kartę sieciową 10GBASE-T Ethernet, umożliwiającą pełną obsługę szybkich sieci 10GbE. Sieci 10GbE znacznie przyspieszają zadania wirtualizacyjne, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych oraz operacje wykorzystujące duże ilości danych, a także pozwalają na edycję plików wideo online bez konieczności przesyłania ich pomiędzy serwerem NAS a stacjami roboczymi. Potencjalnie duża pojemność pamięci masowej czyni serwer TS-863XU-RP doskonałym rozwiązaniem dla firm, które wymagają przechowywania ogromnych ilości danych i dużej elastyczności systemów IT.

Wysoka niezawodność eliminująca przestoje w pracy

Biznesowy model TS-863XU-RP zaprojektowano do pracy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługa kompleksowych konfiguracji RAID i wymiany dysków podczas pracy zapewnia ciągłość usług. Zaawansowana technologia przywracania RAID firmy QNAP pomaga w razie przypadkowego usunięcia prawidłowo działających dysków ze zdegradowanego woluminu RAID. System można odzyskać poprzez ponowne włożenie nieprawidłowo usuniętych dysków twardych w celu przywrócenia dostępu do danych. TS-863XU-RP zapewnia wysoką niezawodność i wydajność dzięki czterem portom LAN 1GbE, umożliwiającym obsługę wielu trybów trunkingu portów, w tym przełączania awaryjnego. Serwer TS-863XU-RP wyposażono też w wymieniany podczas pracy zasilacz nadmiarowy, aby w ten sposób zapewnić jak najdłuższy czas działania systemu bez przestojów.

Pamięć podręczna SSD i technologia automatycznego pozycjonowania danych zapewniają zoptymalizowaną wydajność pamięci masowej

Model TS-863XU-RP obsługuje pamięć podręczną SSD, poprawiającą przepływ wielu losowych operacji wejścia/wyjścia, takich jak wirtualizacja. Technologia Qtier™ umożliwia korzystanie w serwerze TS-863XU-RP z automatycznego pozycjonowania danych, które nieustannie optymalizuje wykorzystanie pamięci masowej na dyskach SSD i SATA o dużej pojemności. Nowa technologia Qtier™ 2.0 zapewnia obsługę zwiększonej liczby operacji wejścia/wyjścia w czasie rzeczywistym, maksymalnie zwiększając wykorzystanie dysku SSD.

Jednostki iSCSI LUN oparte na blokach: Idealny wybór dla pamięci masowej do wirtualizacji

Model TS-863XU-RP obsługuje jednostki iSCSI LUN oparte na blokach, zapewniając bardziej niezawodne i izolowane środowisko niż jednostka LUN oparta na pliku. Model TS-863XU-RP obsługuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® i Windows Server® 2016, zapewniając wysoką wydajność, niezawodność i ekonomiczne rozwiązanie pamięci masowej dla środowisk wirtualizacji. Jednocześnie obsługuje VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększania wydajności poprzez odciążanie serwera ESXi i Hyper-V. Rozszerzenie vSphere Client i SMI-S dodatkowo zwiększa efektywnośći usprawnienia zarządzanie wirtualizacją.

 

Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Virtualization Station i Container Station wprowadzają do wirtualizacji podejście hybrydowe. Niezależnie od potrzeb wirtualizacji firma QNAP zapewnia ich pełną obsługę.

Virtualization Station

Aplikacja Virtualization Station umożliwia uruchomienie wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX® i Android™, i zapewnia do nich dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Firmy mogą uruchamiać aplikacje serwerowe do wirtualizacji na jednym serwerze NAS bez potrzeby użycia dodatkowych serwerów fizycznych.

Container Station

Aplikacja Container Station zapewnia połączenie technologii wirtualizacji LXC i Docker®. Można pobrać aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®. Obsługuje on importowanie/eksportowanie kontenerów i ustawienia zezwoleń. Jest łatwy we wdrażaniu, przenośny i wydajny.

QTS — inteligentny, intuicyjny i kreatywny system operacyjny serwerów NAS

Dzięki licznym modułowym aplikacjom i funkcjom system QTS podnosi efektywność zarządzania, zwiększa osobistą produktywność, usprawnia obsługę multimediów i wiele więcej, czyniąc pracę z serwerem NAS łatwiejszą, wydajniejszą i bardziej elastyczną! Nowa funkcja Qboost oferuje narzędzie do optymalizacji serwera NAS, które pomaga zwiększyć wydajność aplikacji, zwolnić zasoby systemu i zaplanować uruchamianie aplikacji. Wbudowana usługa App Center z setkami aplikacji gotowych do zainstalowania otwiera jeszcze większe możliwości dla funkcjonalności NAS. System QTS przełamuje bariery urządzeń i platform oraz ograniczenia geograficzne, oferując użytkownikom zoptymalizowane funkcje chmury i inne zaawansowane funkcje.

 

Planowanie kompletnej kopii zapasowej

TS-863XU-RP zapewnia niezawodne i elastyczne rozwiązanie do przywracania kopii zapasowych i danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia organizacjom w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać oszczędność kosztów i wysoką wydajność.

 

 

Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows i na komputerach Mac

Użyj niewymagającego licencji narzędzia QNAP NetBak Replicator w celu utworzenia kopii zapasowych/przywrócenia plików systemu Windows® oraz do obsługi Time Machine® dla urządzeń Mac®. Jest to łatwy, szybki i wygodny sposób.

Hybrid Backup Sync

Łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych do przestrzeni lokalnych, zdalnych i w chmurze w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

Migawki dla woluminu i jednostki LUN

Migawki są niezbędne w celu ochrony danych NAS, a ponieważ są tworzone na poziomie bloku, stanowią niezawodną metodę ochrony danych w obliczu wzrastającego zagrożenia atakiem typu ransomware. TS-863XU-RP obsługuje do 256 migawek na wolumin lub jednostkę LUN oraz maksymalnie 1024 migawki na serwer NAS.

 

Kopie zapasowe MW

Dzięki wysokiej wydajności, potencjalnym możliwościom bardzo dużej pamięci masowej, zintegrowanym rozwiązaniom do wirtualizacji i obsłudze migawek, które zapisują stan systemu w dowolnym czasie model TS-863XU-RP idealnie sprawdza się przy tworzeniu kopii zapasowych maszyn wirtualnych.

Optymalizacja współpracy dzięki płynnemu udostępnianiu plików i synchronizacji

Model TS-863XU-RP centralnie przechowuje dane i pliki, i obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu udostępniania plików w sieciach Windows®, Mac® oraz Linux®/UNIX®. Za sprawą Qsync (narzędzia zmieniającego serwer QNAP NAS w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików) każdy plik przesłany do serwera TS-863XU-RP jest udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy. Plikami można centralnie zarządzać przy użyciu aplikacji File Station, co obejmuje także pliki z urządzeń mobilnych i dysków optycznych. Aplikacja File Station umożliwia także zamontowanie zdalnego serwera NAS, i transfer plików pomiędzy serwerem NAS a publicznymi usługami chmury w celu zapewnienia większej wygody.

Zupełnie nowe rozwiązanie QVR Pro do monitoringu

Nowa aplikacja QVR Pro, stworzona przez firmę QNAP na potrzeby monitoringu, umożliwia wydzielenie na serwerze TS-863XU-RP dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz wykorzystanie zalet wynikających z możliwości zarządzania pamięcią masową z poziomu systemu QTS. Z QVR Pro zarządzanie kamerami, alokacja miejsca w pamięci masowej, dostęp do widoku na żywo z kamer oraz odtwarzanie stają się dużo łatwiejsze. Dostępna jest również aplikacja mobilna QVR Pro Client, umożliwiająca monitorowanie kamer w dowolnym momencie. Z kolei aplikacja QUSBCam2 pozwala wykorzystywać kamery internetowe USB jako kamerę sieciową ONVIF.

 • 5.000+

  zgodne kamery IP

 • 8

  bezpłatne kanały kamer IP

 • 128

  kanały z możliwością rozszerzenia

 • QUSBCam2

  nagrywanie z kamer internetowych USB

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

W przypadku braku miejsca potrzebne jest łatwe rozwiązanie, które pomoże rozbudować pamięć masową. Firma QNAP zapewnia kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej NAS w celu przechowywania danych i wspomagania rozwoju firmy.

VJBOD

Użyj VJBOD (Virtual JBOD), aby zwiększyć pojemność pamięci zapasowej, korzystając z niewykorzystanej przestrzeni na innym serwerze QNAP NAS. Jako dyski lokalne można podłączyć do 8 serwerów QNAP NAS w urządzeniu TS-863XU-RP.

Zaktualizuj pojemność RAID

Dzięki wymianie podczas pracy dysków o mniejszej pojemności, serwer QNAP NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS na większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

Dołącz obudowę rozszerzającą

Podłącz obudowę rozszerzającą UX-1200U-RP lub UX-800U-RP. Przy użyciu Menedżera migawek i pamięci masowej w QTS można łatwo zarządzać zwiększaniem pojemności pamięci NAS.

 

 

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

 

 

QRM+

Jedno rozwiązanie umożliwiające odnajdywanie, mapowanie i monitorowanie wszystkich urządzeń z systemami Windows®, Linux® i IPMI w sieci oraz zarządzanie nimi.

 

 

 

Browser Station

Umożliwia zdalny dostęp za pośrednictwem przeglądarek hostowanych na serwerze NAS w celu uzyskania dostępu do zasobów lokalnej sieci LAN bez przechodzenia przez złożoną konfigurację VPN.

 

 

QIoT Suite Lite

Łączy w sobie zalety bezpieczeństwa i dużej pojemności serwera QNAP NAS, zapewniając jednocześnie rozwiązanie IoT w prywatnej chmurze. Szybkie wdrożenie własnej aplikacji IoT wymaga zaledwie trzech kroków.

 

Qfiling

Automatyzuje porządkowanie plików. Pliki są dobrze zorganizowane i archiwizowane zgodnie z wybranymi ustawieniami.

 

 

 

Qsirch

Zaawansowana wyszukiwarka pełnotekstowa, umożliwiająca szybkie i precyzyjne lokalizowanie plików, dokumentów i wiadomości e-mail.

 

 

QmailAgent

Umożliwia centralne zarządzanie i przełączanie pomiędzy różnymi kontami e-mail, tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail na serwerze NAS, a także zabezpieczenie poczty e-mail oraz prywatności danych.

Procesor AMD G-Series GX-420MC quad-core 2.0 GHz
Przyspieszenie szyfrowania AES-NI
Pamięć systemowa 4 GB DDR3L (1 x 4 GB)
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB (2 x 8 GB)
Gniazdo pamięci 2 x SO-DIMM DDR3L
(For dual-DIMM configurations, you must use a pair of identical DDR3L modules.)
Pamięć flash 512MB DOM
Wnęka dysków 8 x 3.5-inch SATA 6 Gbps bays
Kompatybilność dysków • 3.5-inch SATA 6Gb/s HDD
• 2.5-inch SATA 6Gb/s HDD
• 2.5-inch SATA 6Gb/s SSD
Obsługa przyspieszenia pamięci podręcznej SSD Drive bays 1 to 8
Port 10 Gigabit sieci Ethernet 1 x RJ45 10GBASE-T via a pre-installed PCIe network card, supporting 10G/5G/2.5G/1G/100M speeds
Note: Please use Cat 6a or Cat 7 LAN cables to achieve 10GbE speed over longer distance (not included).
Port Gigabit sieci Ethernet 4 x RJ45
Gniazdo PCIe 1 x PCIe 2.0 x4 (preinstalled with a single-port 10GBASE-T network card)
Port USB 2 x USB 3.0
2 x USB 2.0
Wskaźniki LED HDD 1-8, Status, USB, LAN
Dźwięk Alarm buzzer
Przyciski Power, Reset
Ostrzeżenie systemowe Voice prompts
Format 2U rackmount
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 89 x 482 x 534 mm
3.5 x 18.98 x 21.02 inch
Waga Net weight: 12.64 kg (27.87 lbs)
Gross weight: 14.76 kg (32.54 lbs)
Pobór mocy (W) HDD Sleep Mode: 51.29 (w/ 10GbE NIC)
In Operation: 107.30 (w/ 10GbE NIC)
Poziom dźwięku Sound pressure (LpAm) : 36.4 dB(A)
Zasilacz 2 x 250W,100-240V
Wentylator 2 x 7cm smart fan (12V DC)
Temperatura robocza i wilgotność względna 0 ~ 40˚C ( 32˚F ~ 104˚F ), 5 ~ 95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C (80.6˚F)
Gniazdo bezpieczeństwa Kensington security slot
Facebook