Kategorie - zakładki

Qnap QDA-SA2-4PCS
  • Numer katalogowy: QDA-SA2-4PCS
  • Kod EAN: 4713213516140
  • Producent: QNAP
  • Warunki gwarancji: Producenta (12m)
  • Kod CN: 8473 30 80
W celu dokonania zakupu lub skorzystania z funkcji ofertownika zaloguj się lub zarejestruj w systemie B2B FEN.
Zaloguj się do systemu B2B

dapter QDA-SA2 jest przeznaczony dla serwerów z dwoma kontrolerami i serwera QNAP Enterprise ZFS NAS. Umożliwia on korzystanie z 2,5-calowego dysku SATA 6 Gb/s SSD w 3,5-calowej wnęce na dyski SAS. Można go zainstalować w serwerze QNAP NAS lub serwerze (Windows®, Linux®) – co umożliwi wymianę drogiego dysku SAS na bardziej ekonomiczny, a jednocześnie o wyższej wydajności dysk SATA SSD.

Uwaga: Adaptery QDA-SA2 są sprzedawane w opakowaniach po cztery sztuki. (Numer zamówienia: QDA-SA2-4PCS)

 

Użyj bardziej ekonomicznego 2,5-calowego dysku SATA SSD w 3,5-calowej wnęce na dyski SAS. (Dysk SSD jest sprzedawany oddzielnie)

 

 

Przesył plików z prędkością do 6 Gb/s.

 

 

Zainstalowany dysk SATA SSD może zapewniać korzyści dwuportowego dysku SAS, zwiększając niezawodność.

 

 

Schemat architektury

 

 

 

Korzyści dwuportowego dysku SAS zapewniające tolerancję na błędy

Dysk SAS jest wyposażony w dwa porty zapewniając redundancję, eliminując pojedyncze punkty awarii, zwiększając niezawodność oraz wydajność. Mimo że dyski SATA 6 Gb/s SSD zapewniają wysoką wydajność i przystępną cenowo pamięć masową, brak obsługi dwóch portów sprawia, że są nieodpowiednie dla środowisk z dwoma kontrolerami. Instalując dysk SATA SSD wraz z QDA-SA2 na serwerze Enterprise ZFS NAS z dwoma kontrolerami lub standardowym serwerze z dwoma kontrolerami, dysk SATA SSD oferuje te korzyści dwuportowego dysku SAS, zapewniając środowisko pamięci masowej dla przedsiębiorstw o wysokim stopniu dostępności i tolerancji na błędy.

Przeznaczony dla serwerów z dwoma kontrolerami i serwera Enterprise ZFS NAS

Model QDA-SA2 można łatwo zainstalować w serwerze Windows®/Linux® SAS z dwoma kontrolerami i w 3,5-calowej kieszeni dysku serwera Enterprise ZFS NAS (Model kieszeni dysku: SP-ES-TRAY-WOLOCK). (Serwer NAS wymaga wersji QES 2.0.0 (lub nowszej))

Uwaga: QDA-SA2 nie obsługuje SSD TRIM. Mechanizm S.M.A.R.T. nie jest dostępny w systemach innych niż QES.

 
Facebook